Ahu Tuğba: Sanırım Anjelik'i yanlış yetiştirdim

Ahu Tuğba: Sanırım Anjelik'i yanlış yetiştirdim
Yayınlanma Tarihi: 11.05.2016 12:15 | Değiştirme Tarihi: 11.05.2016 12:16

Ahu Tuğba kızı Anjelik'le ilgili çok özel açıklamalar yaptı. Ünlü sanatçı, "Anjelik'in hiç arkadaşı yok. Okuldan eve geliyor ben. Arka bahçeye çıkıyor ben. Salona geliyor ben. Sanırım yanlış yetiştirdim" dedi.

Türk Sinemasının efsane isimlerinden Ahu Tuğba Oya Aydoğan'ın rahatsızlığını duyunca soluğu Türkiye'de aldı. Ünlü sanatçı katıldığı Renkli Sayfalar'da kızı Anjelik'le olan ilişkisinden bahsetti.

Hassas bir yapısı olduğunu söyleyen Ahu Tuğba, "Kızım Anjelik bile bana 'Anne senin bu kadar hassas olduğunu bilmezdim' dedi. Hep alıngandım, hep hassastım ama yüzüme bir maske takıyordum." dedi.

"En büyük korkum yalnız ölmektir" diyen Tuğba, "Oya'nın en büyük şansı yeğeninin yanında olması. Ali Bey'den Allah razı olsun. Gurur'u görünce 'oğlum' deyip sarıldım. Bir insan bu kadar mı efendi olur, bu kadar mı güzel evlat yetiştirir" diye konuştu

'Sanırım kızımı yanlış yetiştirdim'

Uzun süredir setlerden uzak kalan Ahu Tuğba bunun nedenini ise, "Film teklifleri geldi ama kabul edemedim. Anjelik'in peşinde Amerika'dayım." sözleriyle açıkladı.

 

ahu tuğba

Kızı Anjelik'le olan ilişkisinden de bahseden ünlü oyuncu, "Anjelik'in hiç arkadaşı yok. Okuldan eve geliyor ben. Arka bahçeye çıkıyor ben. Salona geliyor ben. Sanırım yanlış yetiştirdim. Annem beni gece kulüplerinde basardı. Jandarma gibiydi. Anjelik'e yasaklar koymadım. Ben ona çocukluk yapıyorum. Onun istediklerini yapmaya mecburdum, ergenlik denen bir şey var. Bir annenin gözü 'çocuğum ekmek kazanacak mı' diye düşününce arkada kalıyor. Yavru kuzu gibi büyüttüm. Çok akıllı bir kız. Altın bileziğini eline alsın, okulunu bitirsin." diye konuştu.