Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik Calvin, güzelliğiyle sosyal medyayı salladı!

Bir zamanlar Yeşilçam'a damga vuran ünlü oyuncu Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik Calvin, görenleri adeta büyülüyor. Güzelliğiyle dikkat çeken Anjelik Calvin, paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallıyor.

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2020 14:50
Değiştirme Tarihi: 08.09.2020 14:50
Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik Calvin, güzelliğiyle sosyal medyayı salladı!

Yeşilçam'a damga vuran ünlü oyuncu Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik Calvin, görenleri şoke ediyor. Annesine benzerliğiyle oldukça dikkat çeken Anjelik Calvin, yaptığı mesleklede herkesi şaşırttı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Geçtiğimiz yıl Florida’daki Everglades University’nin Siyaset ve İletişim bölümlerini bitiren 27 yaşındaki Anjelik, bir şirkette genel müdür olmak yerine kariyerinde farklı bir yol çizmişti. Florida’daki polis akademisinde eğitim alan Calvin, zorlu dersleri başarıyla tamamlamış ve silah, yakın dövüş ve ilkyardım gibi eğitimler alarak polis akademisinden mezun olmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Özel S.W.A.T. polisi olan Calvin'i annesi geçtiğimiz günlerde sosyal medyasından paylaştı. Ahu Tuğba paylaşımına "Vampirella saçını seviyor. Benim kızım tatlı bir tavşan. Kendi saçını boyamış... Ah çok çabuk büyüyorlar... Kızımm Anjelique..." notunu düştü.