Ahmet Mehmet’in ilk single çalışması Zehirli Sarmaşık görücüye çıktı

Ahmet Mehmet’in ilk single çalışması Zehirli Sarmaşık, görücüye çıktı. Sözleri Murat Onur Denizalp’e ait olan şarkının aranjörlüğünü Tolga Borucu ve Olcay Bağrıyanık yaparken; geri vokalde Elvan Borucu görev aldı.

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2021 14:24
Değiştirme Tarihi: 07.04.2021 14:24
Ahmet Mehmet’in ilk single çalışması Zehirli Sarmaşık görücüye çıktı

Klip yönetmenliği ise ACK Productions tarafından gerçekleştirilen ilk single, büyük başarı kazandı. Aynı zamanda nisan ve temmuz aylarında da yeni şarkılarının müjdesini veren Ahmet Mehmet, halen Almanya’da yaşıyor ve müzik çalışmalarına Almanya’dan devam ediyor.

Küçük Yaşlarda Gelen Müzik Tutkusu

1985 yılında Yunanistan/Gümülcine’de doğan ve 1987 yılından beri Almanya’da yaşayan genç şarkıcı; 16 yaşından beri müzik tutkusu olduğunu, özellikle Ferdi Tayfur şarkılarıyla büyüdüğünü söylüyor.

Aynı zamanda 16 yaşlarından itibaren müzik hayalini hayata geçirmek için, yıllarca biriktirdiği parayla, evinde Home Studio kurduğunu sözlerine ekleyen Ahmet Mehmet; amatörlüğünü kurduğu Home Studio’da attığını ve giderek daha da profesyonelleşerek, ilk single çalışması Zehirli Sarmaşık ile büyük bir kitle kazandığını ifade ediyor.

Yeni projelerle ve çalışmalarla dinleyicilerini yalnız bırakmayacağının da altını çizen genç şarkıcı; kendisine bu yolda destekleriyle yalnız bırakmayan kardeşi Cüneyt’e ve Kadir Abisine de teşekkürlerini sözlerinin arasında söylüyor.

Şarkılarında her zaman duyguları ön plana çıkardığını, 90’lı yılların duygularını şarkılarına taşımak istediğini, unutulan en özel duyguların bu şarkılarla yeniden hayata geçmesini sağlamaya çalıştığını ifade eden Ahmet Mehmet, yeni çalışmalarıyla kısa sürede dinleyenlerinin karşısında olacağını da sözlerine ekliyor.


 

İlgili Sayfalar: Magazin