'Sonradan görme olduğumuz için...'

'Sonradan görme olduğumuz için...'

Hugh Jackman'ın gösterisini izlemeyen giden Ahmet Kural-Murat Cemcir ikilisi çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Hollywood'un ünlü yıldızı Hugh Jackman, Mart ayında rahatsızlanarak ertelediği gösterilerinden ikincisini önceki gece Zorlu PSM'de gerçekleştirdi.

Aktörün 'An Evening with Hugh Jackman' isimli gösterisine ünlü isimler büyük ilgi gösterdi. Naz Elmas, Göksel, Burak Özçivit-Fahriye Evcen, Ahmet Kural ve Murat Cemcir gibi ünlü isimler,  Jackman'ı izlemeye koştu. Daha önce "Yarı Türk'üm" diyen Jackman, gösterisine Türk kültürü hakkında detaylar ve espriler serpiştirerek herkesin kalbini çaldı.

'Uzak Doğu'ya gideceğiz'

Komik ikili Ahmet Kural ile Murat Cemcir ise Jackman için "Sahiden de Türk olmuş" yorumunu yaptı. İkili, "Bizim kültürümüze dair birçok şeyi öğrenmiş ve çok güzel sahnelemiş.

Adam nazara bile inanıyor!" diye espri yaptı. 'Düğün Dernek' filminin ikincisini çekecek olan ikiliden Kural, saçlarını film için uzattığını söyledi. İkili, bir de espri yaptı:

"Tatil için Uzak Doğu'ya gitmek istiyoruz. Biz sonradan görme olduğumuz için orayı da görmek istedik. Yakında gidip tatilimizi yapacağız."

Görüntülenme : 1273 Yayınlanma Tarihi: 02/06/2015 08:40:04

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin