Ahmet Kural alkollü araç kullanırken kaza yaptı! Ehliyetine el konuldu...

Ünlü oyuncu Ahmet Kural dün akşam alkollü bir şekilde araba kullanırken kaza yaptı. Ahmet Kural'ın yaptığı kazada araçlar perte çıktı. Ahmet Kural'ın alkollü olduğu öğrenilince ehliyetine el konuldu.

Yayınlanma Tarihi: 20.02.2020 09:10
Değiştirme Tarihi: 20.02.2020 09:37
Ahmet Kural alkollü araç kullanırken kaza yaptı! Ehliyetine el konuldu...

İstanbul Altunizade'de 3 aracın birbirine girdiği zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kazaya karışan araçlardan birinin ünlü oyuncu Ahmet Kural'a ait olduğu ortaya çıktı. Bir kişinin yaralandığı kazada alkollü olduğu belirtilen Kural polis merkezinden çıkarken basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Kazaya karışan hasarlı araçlar ise otoparklara götürüldü.

AHMET KURAL ALKOLLÜ ÇIKTI

Kaza, dün akşam saatlerinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çıkışı Ankara istikameti Altunizade'de mevkiinde meydana geldi. 3 aracın birbirine girdiği zincirleme trafik kazasında araçlardan birini ünlü oyuncu Ahmet Kural'ın kullanıyordu. Kazada bir kişi yaralanırken olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri tedbir amaçlı yaralıyı ambulansla Üsküdar'daki özel bir hastaneye götürdü. Yaralının durumunun iyi olduğu öğrenildi. Polis ekiplerinin yaptığı alkol kontrolünde ise iddiaya göre Ahmet Kural'ın 1.85 promil alkollü olduğu belirlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

Araçlar çekici yardımıyla otoparka çekilirken Ahmet Kural ise Çengelköy Polis Merkezi'ne getirildi. Kural'ın ehliyetine alkollü olduğu gerekçesiyle 6 ay süreyle el konurken 'Trafiğe Tehlikeye Düşürmek'ten de cezai işlem uygulandığı öğrenildi. Kural polis merkezindeki işlemlerin ardından gazetecilerin sorularına yanıt vermeden taksiye binerek oradan ayrıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ARAÇLAR KULLANILAMAZ HALE GELDİ

Otoparka kaldırılan araçlar ise kullanılamaz hale geldi. Büyük hasarların meydana geldiği araçların otoparkta çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Araçların aldığı hasar ise kazanın büyüklüğünü gözler önüne sermiş oldu.