Ahmet Çavuş kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Ahmet Çavuş hakkındaki bilgiler

Ahmet Çavuş kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye altıncı bölümünde performansıyla üç jüriyi döndürmeyi başardı. O Ses Türkiye sahnesinde performansıyla dikkat çeken Ahmet Çavuş hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, Ahmet Çavuş kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 07.11.2021 00:00
Değiştirme Tarihi: 07.11.2021 00:00
Ahmet Çavuş kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Ahmet Çavuş hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Ahmet Çavuş, altıncı bölümde sahnedeki performansı ile dikkat çekti. Üç jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacıya dair bilgiler sorgulanıyor. Peki, Ahmet Çavuş kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE AHMET ÇAVUŞ KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Ahmet Çavuş, 19 yaşında. Aslen Adıyamanlı. Yarışmaya Mersin'den katılıyor. Sokak müzisyenliği yapıyor. Üniversiteye hazırlanıyor. Müzik öğretmenliği okumak istiyor.

AHMET ÇAVUŞ HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Ahmet Çavuş, “MARDİNLİ GÜZEL YARİM” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş, Oğuzhan Koç’u döndürmeyi başardı. İlk turu geçen Ahmet Çavuş, Oğuzhan Koç takımına katıldı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin