Affleck Dublörünü Yanından Ayırmıyor

Hollywood’un Oscarlı oyuncusu Ben Affleck, hem yönetmen koltuğunda oturduğu hem de başrolünü paylaştığı “Argo” filminin İstanbul’daki çekimlerine son sürat devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 07.11.2011 09:34
Değiştirme Tarihi: 07.11.2011 18:09
Affleck Dublörünü Yanından Ayırmıyor

Çekimlerin büyük kısmını tarihi Eminönü yarımadasında gerçekleştiren aktörün dünkü adresi ise Karaköy’dü. Sabah erken saatlerde kısmen trafiğe kapalı olan Maliye Caddesi’ne kurulan sette güvenlik görevlilerinin ve polisin sokak başlarını tuttuğu görüldü.  Set ekibi ise çevrede görüntü alınmasını engellemek için kuş uçurtmuyor. Ünlü aktörün dublörü de saçları, sakalları ve fiziki yapısıyla Affleck’e tıpatıp benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Necatibey ile Mumhane Caddeleri arasında kalan ve giriş çıkışlarını güvenlik görevlilerinin kapattığı sokakta çekilen otomobil kovalamaca sahnelerinde İran plakalı Vosvos minibüsü Affleck’in dublörünün kullandığı görüldü. Karaköy’deki dükkân ve mekânların tabelaları Farsça olarak değiştirilip İran sokaklarına dönüştürülürken, sette kullanılan birçok otomobile de İran plakası takıldı. 2013’te vizyona girmesi planlanan film, 1979’da İran’da yaşanan rehine krizini konu alıyor.

Foto Galeri İçin Aşağıdaki Fotoğrafı Tıklayınız...
  Haber ile ilgili metin girin!.
Etiketler: Ben Affleck