Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Adriana Lima ile Metin Hara dudak dudağa!

Adriana Lima ile Metin Hara dudak dudağa!

Dünyaca ünlü manken Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara'nın dudak dudağa çekilen fotoğrafı sosyal medyayı salladı. İşte sürpriz aşkın detayları...

11.07.2017 11:01

Dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak kabul edilen Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara aşkı böyle görüntülendi... Atatürk Havalimanı buluşan çiftin dudak dudağa öpüştüğü anlar ise bir vatandaş tarafından böyle görüntülendi. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından yazar Metin Hara bir açıklama yaparak, 'birbirimize karşı bir şeyler hissettiğimizin farkına vardık' ifadelerini kullandı. Öte yandan, tatil için sevgilisi Metin Hara ile birlikte Milas- Bodrum Havalimanı’na gelen ardından özel bir otomobile binerek Bodrum’da kalacağı yere hareket eden Adriana Lima’nın, Bodrum şehir merkezine girdikten sonra basın mensuplarının kendisini takip etmesine sinirlendi.

Geçtiğimiz ay bir defile için Antalya'ya gelen ünlü model, dönüş yolunda Atatürk Havalimanı'nda yazar Metin Hara ile buluştu. Samimi bir şekilde birbirlerine sarılan ve öpüşen ünlü model ile Metin Hara'nın aşk yaşadıkları ortaya çıktı.

Hara'nın açıklaması şu şekilde:
"Adriana ile Haziran ayında İstanbul'da tanıştık. Keyifli bir sohbetin devamında kitabımı hediye ettim. Bu dönemde hep iletişimde kaldık ve birbirimize karşı bir şeyler hissetiğimizin farkına vardık. İkimiz de henüz birbirimizi tanıma aşamasındayız. Değerli basınımızın konu ile ilgili merakına sonsuz saygı göstermekle beraber aynı saygıyı karşılıklı olarak yolculuğumuzun bu başlangıç sürecinde de görmeyi arzu ediyoruz."

Haber ile ilgili metin girin!.

Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara aşk yaşıyor
Lima, dönüş yolunda Instagram’dan Hara’nın ‘Yol’ isimli kitabını paylaştı ve altına, “Yolculuğumda bana eşlik etti. Aşkın istilası. Yol” yazmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Hara da güzel model ile birlikte çekildiği bir fotoğrafı paylaşarak, “İlham verici projeleri planlamak. Vahşi kalın, özgür kalın. Gerçekten son derece mütevazı, doğal bir ruh. Bütün dişilerin kendi doğalarında vahşi ve özgür olmaları dileğiyle” notunu düşmüştü.

Bodrum'da Adriana Lima kabusu
Tatil için Muğla’nın Bodrum ilçesine gelen Adriana Lima ve sevgilisi Metin Hara, Bodrum trafiğinde kabus estirdi. Lima, tam 1 saat 45 dakika Bodrum sokaklarında ve yarımadada basın mensuplarını peşinden koşturdu, araya giren iki araç basın mensuplarının otomobillerine çarptı.

140 km hızla gitti, kırmızıda durmadı
Bu akşam tatil için sevgilisi Metin Hara ile birlikte Milas- Bodrum Havalimanı’na gelen ardından özel bir otomobile binerek Bodrum’da kalacağı yere hareket eden Adriana Lima’nın Bodrum şehir merkezine girdikten sonra basın mensuplarının kendisini takip etmesine sinirlendi.

Lima’nın şoförüne verdiği talimat ile Göltürkbükü, Gündoğan ve Yalıkavak mahallelerinde beş tur atıldı. Ardından Ortakent -Yahşi mahallesi, Yalıkavak yoluna girerek basın mensuplarını atlatmaya çalışan şoförün kırmızı ışıklara da uymadığı görüldü. Yaklaşık 160 kilometrelik yol bir saat 45 dakika sürdü. Kovalamaca sırasında iki araç, basın mensuplarının arasına girerek basın mensuplarını tehlikeye düşürdü.

Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara aşk yaşıyor
Saat 18.00’de Milas Bodrum Hava Limanı’ndan çıkan Lima ve sevgilisi Metin Hara, saat 20.00’de Dereköy Mahallesi’nde bir otelin işletmeciliğini yapan Şeyda Karakaya isimli turizmcinin çiftlik içindeki villasına girdi. Lima ve sevgilisinin içerisinde tarihi değirmen olan ve sık sık düğün ve nişanların düzenlendiği özel villaya girişi sırasında villa çalışanlarının basın mensuplarının görüntü almasına engel olduğu görüldü. Adriana Lima’nın gelişi ile ilgili bilgi verilmedi.

Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara aşk yaşıyor
Lima’nın, Metin Hara ile yarın (salı) yata binerek Gökova ve Yunan adalarını kapsayan mavi yolculuğa çıkacağı öğrenildi.

Sosyal medyayı salladı... 'İlk eşi... Çok da şey yapmayın!'
Dünyaca ünlü Adriana Lima, Metin Hara ile öpüşürken görüntülendi. Sosyal medyda espriler havada uçuştu...

İşte o yorumlardan bazıları!
- Demet Akalın: ilk eşi... Çok da şey yapmayın!- Adriana Lima-Metin Hara ilişkisi whatsapp gruplarında coşkuyla karşılandı.- Metin Hara'nın Adriana Lima'yı öpmesi dünyada tekrar söz sahibi olduğumuzun göstergesidir...- Artık Adriana muhabbeti yapıldığında Türk erkeklerine 'Yav Adriana size bakar mı' demeyeceğim, bakıyor.- Bir ara Metin Hara'yı bana benzetmişti ablam. Ben de ben daha iyiyim demiştim. Adam Adriana Lima'yla sevgili olmuş. Daha iyi değilmişim- Metin HaraAdriana Lima'yı öpünce, bizimkiler Barbara Palvin'i hedeflemeye başladı!- Ben Metin Hara olsam Adriana tuvalete gittiğinde telefonundan Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio, İrina Shayk'ın telefonlarını alırım.- Bu saatten sonra Adriana Lima dünya ahiret bacım...- 1 ay önce Metin Hara'nın seminerine katıldım sohbet ettim, adam şimdi Adriana Lima'yla sevgili- Adriana Lima Metin Hara ile sevgili olmuş. Bizim evlenmemiz için bir sakınca yok bence. Bir düşün derim İlyas Yalçıntaş...

Yorumlar | 0
üye profil