Adele müziğe ara verecek

Adele müziğe ara verecek

Adele, hayranlarını üzecek  bir karar alarak müziğe 10 yıl kadar ara vereceğini açıkladı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele’den hayranlarını üzecek bir haber geldi. Dünyanın en güçlü seslerinden biri olarak değerlendirilen ve kısa sürede inanılmaz bir hayran kitlesi yakalayan Adele müziğe ara verme kararı aldı. Ünlü şarkıcı, bu kararının gerekçesini de oğlu Angelo olarak açıkladı.

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, hayranlarını üzecek  bir karar alarak müziğe 10 yıl kadar ara vereceğini açıkladı.

28 yaşındaki sanatçı, dört yaşındaki oğlu Angelo’nun büyürken hiçbir anını kaçırmamak için 10 yıl boyunca ülke dışında konser turuna çıkmayacağını belirtti.

Önümüzdeki yıl okula başlayacak olan Angelo’yu bu süreçte yalnız bırakmak istemeyen şarkıcı, daha önce tüm seyahat ve konserlerinde oğlunu yanından ayırmadı.

Adele, yıllar önce de sevgilisiyle ve yeni doğan çocuğuyla vakit geçirmek için kariyerine dört yıl ara vermişti.  Grammy ödüllü şarkıcı, dört yıl aranın ardından 2015’te "Hello" isimli albümüyle geri dönmüştü.

Adele ilk albümü ‘19’dan sonra 2011 yılında çıkardığı ‘21’ ile Guinness Rekorlar Kitabı'na çok sayıda rekor ile giriş yaptı. İngiltere'de bir yıl içinde üç milyondan fazla kopya satan ilk sanatçı oldu.

"Rolling in the Deep", "Someone Like You" ile "Set Fire To The Rain" adlarındaki ilk iki single'ı ile Adele, 1964 yılındaki Beatles'ın elde ettiği başarıdan beri aynı anda İngiltere'deki hem "Resmi Single Listesi" hem "Resmi Albüm Listesi"ndeki en iyi beş içinde iki hit çıkarma başarısı elde eden yaşayan tek sanatçı unvanını aldı.

Görüntülenme : 2006 Güncelleme Tarihi: 17/09/2016 11:49:37
Yayınlanma Tarihi: 16/09/2016 23:54:01

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin