Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Adam Olacak Çocuk' ekranlara dönebilir

'Adam Olacak Çocuk' ekranlara dönebilir

Doğukan Manço katıldığı bir etkinlikte babası Barış Manço'nın başlattığı yarışma 'Adam Olacak Çocuk'u yeniden ekrana taşıyabileceklerini söyledi.

28.09.2016 14:25

Şarkıcı ve DJ Doğukan Manço, babasının başlattığı yarışma 'Adam Olacak Çocuk'u televizyona taşımayı düşündüklerini söyledi.

Usta sanatçı Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço, yıllar önce babasının başlattığı ’’7’den 77’ye Adam Olacak Çocuk’’ programını İzmir MaviBahçe Yaşam Merkezi’nde canlı olarak gerçekleştirdi. Miniklerin ve ailelerin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte Doğukan Manço çocuklara, ’Arabada emniyet kemerini takıyor musun’, ’Evde anne ve babana yardım ediyor musun’, ’Piknikte çöpleri ne yapıyorsun’ gibi öğretici sorular yöneltti. Yarışmaya katılan minikler, sorulara birbirinden güzel yanıtlar verdi. Etkinlik süresince Manço, çocukların söylediği şarkılara eşlik etti. Sempatik şarkıcı Manço, çocukları hem eğlendirdi hem de onlara öğütler verdi.

"Gurur verici bir şey"
Program sonunda fotoğraf çektirmek isteyen küçük hayranlarını kırmayan Manço, ’Sevgili babam Barış Manço’nun bu nesle akmış olması çok gurur verici bir şey. Onun şarkıları ve öğretilerinin Türkiye’de hala önemli bir yerde olduğunu düşünüyorum. Bu projeyi televizyonda hayata geçirmeye çalışıyoruz" dedi. (İHA)

Yorumlar | 0
üye profil