Ada Masalı dizisinin Poyraz'ı Alp Navruz kimdir? Alp Navruz kaç yaşında ve nereli?

Ada Masalı dizisinde canlandırdığı Poyraz karakteriyle herkes tarafından sevilen Alp Navruz'un kim olduğu birçok izleyici tarafından merak edilen ve araştırılan isimlerin başında yer almaya başladı. Ada Masalı dizisinde Ayça Ayşin Turan'la başrolleri paylaşan Alp Navruz, yakışıklılığıyla da dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Peki, Ada Masalı dizisinin Poyraz'ı Alp Navruz kimdir? Alp Navruz kaç yaşında ve nereli?

Yayınlanma Tarihi: 07.07.2021 16:15
Değiştirme Tarihi: 07.07.2021 16:15
Ada Masalı dizisinin Poyraz'ı Alp Navruz kimdir? Alp Navruz kaç yaşında ve nereli?

Alp Navruz kimdir kaç yaşındadır sorusunun yanıtı, Ada Masalı dizisinin takipçileri tarafından sorgulanan isimler arasında yer almaya başladı. Dizide canlandırdığı Poyraz karakteriyle dikkat çeken Alp Navruz'un nereli ve kaç yaşında olduğu merak ediliyor. Peki, Ada Masalı dizisinin Poyraz'ı Alp Navruz kimdir? Alp Navruz kaç yaşında ve nereli?

ALP NAVRUZ KİMDİR?

Alp Navruz, 15 Ocak 1990 yılında İstanbul'da doğdu. Navruz, 1.85 metre boyunda ve Kova burcu. Eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde tamamlayan genç oyuncu, modellik yaparken oyunculuk eğitimi almaya başladı.

Ceberrut Filmi ve Arkadaşlar iyidir dizisinde rol aldı 3. projesi olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile tanınmaya başladı. Ardından Elimi Bırakma dizisiyle ekrana gelmeye başladı. Alina Boz ile başrolü paylaştığı dizide Cenk Çelen rolü ile çok sevildi. Son olarak Ada Masalı dizisinde Poyraz karakterine hayat veriyor.

ALP NAVRUZ’UN OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

Alp Navruz'un rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Elimi Bırakma (Cenk)

2017 – Fazilet Hanım ve Kızları (Sinan Egemen)

2016 – Arkadaşlar İyidir (Berke)

2015 – Ceberrut (Mert)

2021 - Ada Masalı (Poyraz)