Acun Ilıcalı Survivor’da Instagram canlı yayın rekor denemesi ne zaman, saat kaçta, hangi gün yapılacak?

Survivor 2020’de Acun Ilıcalı ve yarışmacıları, Instagram dünya rekoru denemesi yapacak. Survivor’da daha önce Gönüllüler ile Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından yapılan canlı yayında bir milyon rakamına ulaşılmıştı. Bayram özel programında yapılacak Instagram rekor denemesi, Survivor izleyicileri tarafından merak ediliyor. Peki, Survivor’da Instagram denemesi ne zaman, hangi gün, saat kaçta yapılacak? İşte Survivor 2020 bayram özel programı detayları…

Yayınlanma Tarihi: 24.05.2020 17:51
Değiştirme Tarihi: 24.05.2020 17:51
Acun Ilıcalı Survivor’da Instagram canlı yayın rekor denemesi ne zaman, saat kaçta, hangi gün yapılacak?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışması, Ramazan Bayramı’na çok özel bir programla ekrana geliyor. Acun Ilıcalı, Instagram canlı yayınında 2 milyon olan dünya rekorunu Survivor 2020 yarışmacıları ile kırmaya çalışacak. Ünlü isimler ile oynanacak Anlat Bakalım oyunu, futbol maçı rövanşının ekrana geleceği, büyük bir partinin yapılacak Survivor Bayram özel programı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu akşam başlayacak Survivor 2020 bayram özel programına göre Instagram rekor denemesi ne zaman, saat kaçta, hangi yapılacak?

ACUN ILICALI INSTAGRAM CANLI YAYIN REKOR DENEMESİ NE ZAMAN?

Ünlüler Gönüllüler olarak başladığı yeni sezonunda Survivor yarışması, izleyiciler tarafından büyük ilgi görüyor ve ilgiyle takip ediliyor. Acun Ilıcalı, Survivor 2020 Bayram Özel programını geçtiğimiz ada konseyinde açıklamıştı. Acun Ilıcalı, “Türk televizyon tarihinin en güzel bayram programlarından birini yapmak” olduklarını söyledi ve gün gün bayramda Survivor’da neler olacak açıkladı. Peki, Acun Ilıcalı, Instagram hesabından Survivor yarışmacıları ile canlı yayında rekor denemesini ne zaman yapacak?

Survivor 2020'de yarışmacılar, 25 Mayıs Pazartesi günü bir kez daha karaoke yapacak. Fakat bu sefer yarışmacıları seyirciler oylayacak. Sonrasında Survivor tarihinde bir ilk yapılacak. Canlı yayında bir yarışma yapılacak. Yarışmacılar, Acun Ilıcalı'nın hesabından canlı yayında seyircilere soru soracak. Seyirciler sorulan sorulara evet ve hayır gibi verilecek cevaplar ile yüzde oranı belirlenecek. Yarışmacılar ise bu yüzde oranlarını tahmin etmeye çalışacak. Buna göre de puan kazanacaklar. Bu yarışmadan sonra ise Survivor'da bir dünya rekoru denemesi yapılacak. 2 milyon olan Instagram canlı yayın rekorunu Survivor 2020 yarışmacıları ile kırılmaya çalışacak.

REKOR SONRASINDA BÜYÜK KUTLAMA!

Ramazan bayramın ikinci gününde yapılacak bu canlı yayın sonrasında eğer dünya rekoru kırılırsa bir kutlama partisi yapılacak. Bu kutlama partisinde Survivor Cemal Can, Dj’lik yapacak.