Acun Ilıcalı, Survivor 2020’de takımların nasıl oluşacağını duyurdu! Takımlar karışacak mı, birleşecek mi?

Ünlüler takımının dört dokunulmazlık oyununu da kaybetmesi üzerine, aralarından muhakkak bir ismin gideceği kesinleşince, yani bir takımda yalnızca üç isim kalınca, Survivor'da takımların değişeceği de kesinleşmiş oldu. Dün akşam konseyde bu konu ile ilgili yaşanacak gelişmeleri ve planlarını anlatan Acun Ilıcalı, "takımlar nasıl olacak?" sorusunun cevabını verdi. TV8 ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam eden yarışma programı Survivor 2020'nin yeni bir döneme girmesi ile neler yaşanacağı da merak ediliyor. İşte, 31 Mayıs Pazar Survivor 93. bölümde toplanan ada konseyi detayları ve Acun Ilıcalı'nın açıklamaları...

Yayınlanma Tarihi: 01.06.2020 10:03
Değiştirme Tarihi: 01.06.2020 10:10
Acun Ilıcalı, Survivor 2020’de takımların nasıl oluşacağını duyurdu! Takımlar karışacak mı, birleşecek mi?

Gönüllüler takımının dört dokunulmazlık oyunu kazanması ile birlikte, Ünlüler takımından bir kişinin gideceği dün akşam itibari ile kesinleşti çünkü takımda kalan dört yarışmacı da eleme adayı oldu. Bu durum, Survivor 2020’de yeni bir dönemin başlayacağının habercisiydi. Survivor’da iki takımdan birinde üç yarışmacı kalması halinde takımların birleşeceği söylenmişti, söylendiği gibi bu durum da takımların birleşmesi anlamına geliyordu. Acun Ilıcalı, konseyde yaptığı açıklama ile bundan sonra Survivor'da ne gibi değişiklikler olacağından bahsetti. Detaylar haberimizde.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNU VE ELEME ADAYLARI

Survivor 2020’de geçen hafta Ramazan Bayramı nedeniyle eleme olmamıştı. Bu sebeple, takımlar arasında dört dokunulmazlık oyunu oynandı ve dört eleme adayı çıktı.

İki takım arasında oynanan dokunulmazlık oyunlarının hepsini Gönüllüler kazanınca; Ünlüler takımındaki dört isim de eleme potasına girmek zorunda kaldı.

Bu dört yarışmacı arasında (Elif, Yunus Emre, Aycan ve Sercan) SMS oylaması sonucunda adaya veda edecek isim Salı günü belli olacak.

SURVIVOR’DA TAKIMLAR NASIL OLUŞACAK?

Survivor 2020’de Ünlülerden bir kişinin elenecek olması, takımda 3 yarışmacının kalacağını kesinleştirdi. Bir takımdaki sayının üçe düşmesi halinde takımların birleşeceği daha önce söylenmişti. Dün akşam ada konseyinde Acun Ilıcalı, birleşen takımlardan nasıl iki takım oluşacağını açıkladı.

Acun Ilıcalı, ilk olarak bu haftanın programını açıklarken; yarışmacıların sembol finalinde bireysel olarak mücadele edeceğini ve burada bir yarışmacının çeyrek finale gitmeye hak kazanacağı haberini verdi.

Sembol finali Cuma günü ekrana gelecek ve çarşamba günü yapılacak ada konseyinde ise yeni takımlar belirlenecek.

Acun Ilıcalı, Survivor’da yeni takımların nasıl belirleneceğini ise şu şekilde açıkladı:

Bir parkurda kalan on yarışmacı teker teker performans sergileyecek. Bu oyunda ilk dört yarışmacıdan birinci ile dördüncü ve ikinci ile üçüncü şeklinde final oyunu oynayacak. Final oyununu oynayan yarışmacılar, takım kaptanları olacak. Bu iki takım kaptanı arasında bir mini oyun ile ilk seçimi kimin yapacağı belirlenecek.

Bu kaptanlar ise haftanın takımlarını birer birer seçerek oluşturacak ve bu şekilde oluşan takımlar, bir hafta boyunca mücadele edecek.

KADIN - ERKEK YARIŞLARI BAŞLIYOR!

Survivor 2020'de takımlardaki değişiklerler ile birlikte başlayacak yeni dönemde, oyunlarda kadın ve erkek yarışmacılar karşı karşıya gelecek. Survivor'da kadın - erkek yarışları, Salı günü yapılacak eleme sonrasında başlayacak ve sona yaklaştıkça artan heyecan katlanarak çoğalacak!