Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından paylaştı! İşte Survivor birleşme partisinden ilk görüntüler

Survivor ünlüler gönüllüler mücadelesi TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Her haftada heyecan dozunun yükseldiği ve nefes nefese oyunların oynandığı Survivor'da birleşme haftası geldi çattı. Büyük sürprizlerin yaşanacağı ve izleyicilerin merakla beklediği Survivor Birleşme Partisi'nden ilk görüntüleri Acun Ilıcalı Instagram hesabından paylaştı. 

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2020 12:15
Değiştirme Tarihi: 11.04.2020 12:45

Survivor 2020 birleşme partisi için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı, partide yaşananlara dair ipuçlarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Birkaç gün önce Instagram hesabından gerçekleştirdiği canlı yayında bu partiye dair sürprizleri açıklayan Acun Ilıcalı'nın yeni paylaşımına ilgi büyük oldu. Ilıcalı'nın paylaşımında dikkat çeken isimler ise ünlüler takımından Aycan Yanaç ve gönüllüler takımından Cemal Can Canseven'di.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor birleşme partisinin çekimleri dün gerçekleştirildi. Acun Ilıcalı partinin keyfili anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. lıcalı'nın paylaştığı görüntüler kısa sürede sosyal medyada yayılırken DJ olan yarışmacı Cemal Can Canseven ile Aycan'ın düeti ve dansı büyük beğeni topladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

BİRLEŞME PARTİSİ NEDİR?

Survivor’a katılan yarışmacıların hemen hepsi birleşme partisini yaşamadan adadan ayrılmak istemiyor. Şampiyonluğa giden yolda önemli bir adım birleşme partisinde yarışmacılar, uzun zamandır yaşamadıkları duyguları yaşıyorlar. Kadın ve erkek yarışmacılar, önce birbirinden çeşitli temizlik ürünleri ile duş alıyor, erkekler tıraş oluyor kadınlar makyaj yapıyor.

 

Birbirinden güzel kıyafetlerle lezzetli yemeklerin bulunduğu mekânda her yıl katılan sürpriz konuklarla eğlenceli bir gece geçiriyorlar. Yarışmada yükselen adrenalinle yarışmacılar çeşitli tartışmalar yaşarken, birleşme partisinde tüm yaşananlar unutuluyor.

 

GEÇEN SENE BİRLEŞME PARTİSİNDE NELER OLDU?

Sevilen yarışma geçen sene Survivor 2019 Türkiye Yunanistan formatı ile ekrana gelmişti. Birleşme partisi öncesi geleneksel futbol oyunu ve Anlat Bakalım oyunu oynadılar. Sonrasında yarışmacılar, ilk olarak duş yapma keyfi yaşadı. Sonrasında ise haftalar sonrasında kuaföre giden yarışmacılar, birleşme partisi için hazırlandı. 2019 Survivor birleşme partisinde toplu olarak yenilen yemek sonrasında şarkı yarışması düzenlenmişti. Şarkı yarışmasının juri üyeliğini ise Murat Boz, Seda Sayan ve Yunan şarkıcı Giorgos Lianos yapmıştı. Yarışmacılar, birbirinde şık kıyafetler ile sahne aldı ve şarkı performansını sergilediler. Geceye damga vuran ve birinci olan isim Elpida oldu.