Acun Ilıcalı, Ramazan Bayramı'nda Darülaceze sakinlerini unutmadı, bir kamyon çikolata gönderdi

Acun Ilıcalı, Ramazan Bayramı'nda Darülaceze sakinlerini unutmadı. Bu yıl koronavirüs sebebiyle ilk defa bayram ziyaretçileri ile bir araya gelemeyecek olan Darülaceze sakinlerine Acun Ilıcalı bir kamyon çikolata gönderdi.

Yayınlanma Tarihi: 24.05.2020 15:14
Değiştirme Tarihi: 24.05.2020 15:36
Acun Ilıcalı, Ramazan Bayramı'nda Darülaceze sakinlerini unutmadı, bir kamyon çikolata gönderdi

Bu yıl koronavirüs sebebiyle alınan tedbirler kapsamında Ramazan Bayramı'nda uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağı sebebiyle Darülaceze sakinleri ziyaretçileri ile bir araya gelemeyecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ancak Acun Ilıcalı Ramazan Bayramı'nda Darülaceze sakinlerini unutmadı. Ilıcalı Darülaceze sakinleri ve çalışanları için, bin adet çikolata gönderdi. Çikolataları kurum adına Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci teslim aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci; "“Böyle bir hadise olmasa, her bayram olduğu gibi 3 günlük bayram süresinde en az 3-4 bin insan gelirdi Darülaceze'ye ziyarete. Böyle alışmış bir sakin kitlemiz var. O bakımdan, burada bugün onların başlarını önlerine eğmeme, hüzünlü bir bayram geçirmemeleri açısından elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Haber ile ilgili metin girin!.

Gördüğünüz üzere kamyon ile çikolata gelmiş. İnşallah bir burukluk hissetmeden bayramı bugün, burada yaşamış olacağız. Darülaceze'de biliyorsunuz 30 bin metrekare alan var. Burada inşallah sakinlerimizin hiçbirinin başının öne eğik olmadığını göreceğiz. Mutlu ve huzurlular. Farklı kesimlerden bayram hediyeleri geliyor hem sakinlerimize, hem çalışanlarımıza onları dağıtıyoruz. Güzel bir bayram olacak. Temennimiz o ki, en kısa zamanda bu sosyal mesafeden, maskelerden kurtulalım. Bundan sonra tabii daha kurallara, kaidelere uyarak yaşamayı da öğreneceğiz" dedi.

Acun Ilıcalı’nın yaptığı bu jeste Darülaceze Başkanlığı’nın resmi Instagram hesabından da teşekkür edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

DHA