Acun Ilıcalı'nın Survivor'da kullandığı araç nedir? İşte Acun Ilıcalı'nın denizde bindiği araç

Survivor 2021 bugün itibariyle başladı. Her sene olduğu gibi bu sene de büyük ilgiyle takip edilen Survivor'a Acun Ilıcalı'nın girişi damga vurdu. Sosyal medyada gündem olan Acun Ilıcalı'nın denizde kullandığı köpek balığı şeklindeki araç da internette aratılmaya başlandı. Pek çok Survivor izleyicisi Acun Ilıcalı'nın bindiği araç ne, Acun Ilıcalı Survivor'da ne kullandı? Acun Ilıcalı denizaltı aracının adı ne, fiyatı ne kadar? gibi soruların yanıtlarını aradı.

Yayınlanma Tarihi: 09.01.2021 21:20
Değiştirme Tarihi: 09.01.2021 21:20

Survivor'a her yıl olduğu gibi bu yıl da Acun Ilıcalı'nın girişi damga vurdu. Önce lüks bir motosiklete binerek Dominik Cumhuriyeti yollarında konvoy yapan Acun Ilıcalı, daha sonra deniz ortasında bekleyen 2021 Survivor yarışmacılarının yanına gitti, ancak çok özel bir deniz aracıyla. Acun Ilıcalı'nın tek kişilik deniz aracı da sosyal medyada gündem oldu. Peki Acun Ilıcalı'ın denizde kullandığı şey nedir?

ACUN ILICALI'NIN DENİZDE KULLANDIĞI ALET: SEABREACHER

Acun Ilıcalı'nın Survivor'da yarışmacıların yayına giderken bindiği, kişisel denizaltı aracı olarak da bilinen aracın adı Seabreacher'dır. Şekli itibariyle köpek balığı ve yunusu andıran bu alet, 5 metreden fazla uzunluğa ve 1 metre genişliğe sahip olabiliyor. Su altında ve su üzerinde ilerleyebiliyor. Kullanan kişilere büyük keyif yaşatan bu alet, Survivor ilk bölümünde Acun Ilıcalı tarafından kullanılmıştır.