Acun Ilıcalı'nın Instagram canlı yayını rekor kırdı: 1 milyon kişi yayındaydı

Acun Ilıcalı'nın klasikleşen Instagram canlı yayını Türkiye'de yeni bir rekora ulaştı. Daha önce Ünlüler Takımı ile yaptığı canlı yayını 600 bin kişinin üzerinde kişi izlemişti. Bu kez de Gönüllüler ile canlı yayın gerçekleştiren Ilıcalı'nın kişisel Instagram hesabındaki yayınına 1 milyonu aşkın kişi katıldı.

Yayınlanma Tarihi: 13.05.2020 19:04
Değiştirme Tarihi: 13.05.2020 19:28
Acun Ilıcalı'nın Instagram canlı yayını rekor kırdı: 1 milyon kişi yayındaydı

Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışması olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de heyecan katsayısı günden güne artarken, Acun Ilıcalı, bu yıl sosyal medyada Instagram canlı yayınları başlatmıştı. Öncesinde Ünlüler Takımı ile birlikte canlı yayın açan Acun Ilıcalı, bu kez de Gönüllüler Takımı'nı yayına dahil etti ve yayını 1 milyondan fazla kişi takip etti. Yarışmacıların kendisine yöneltilen soruların cevaplandığı 1 milyon kişilik yayın Türkiye rekoru olarak sosyal medya tarihine geçti.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR'IN YENİ BÖLÜMÜ BU AKŞAM TV8'DE

Survivor'ın yeni bölümünde bu akşam yarışmacılar yine kozlarını paylaşacak ve ödül kazanmak için kıyasıya rekabet edecek. Fenomen yarışma Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler, TV8 ekranlarında saat 20:00'de yayınlanacak. Acun Ilıcalı, gönüllüler takımının gerçekleştireceği Instagram canlı yayını öncesi izleyicilere Ersin'in köpeği Mes'in ölüm haberini Yılmaz Erdoğan'ın verdiğini aktarmıştı.