Acun Ilıcalı, Instagram'dan açıklayacak: Survivor All Star kadrosunda kimler var, ne zaman başlayacak?

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği Survivor All Star hakkında bütün merak edilenler yanıt buluyor. Acun Ilıcalı, Survivor All Star kadrosunu, Survivor All Star'ın ne zaman başlayacağını ve yarışmaya dair bütün detayları kişisel Instagram hesabından duyuracak. Survivor All Star'da kimler olacak, Survivor All Star ne zaman başlayacak? gibi soruların yanıtını açıklandığı anda haberimizden öğrenebilirsiniz...

Yayınlanma Tarihi: 12.12.2021 09:23
Değiştirme Tarihi: 12.12.2021 11:22
Acun Ilıcalı, Instagram'dan açıklayacak: Survivor All Star kadrosunda kimler var, ne zaman başlayacak?

Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışmalarından olan vazgeçilmezliğini her seferinde kanıtlayan TV8'in kült yarışması Survivor All Star hakkında bütün merak edilen bilgiler, Acun Ilıcalı'nın açıklamasıyla bütün detayları açıklığa kavuşacak.

Acun Ilıcalı, önceki gün Instagram hesabından paylaştığı hikayede, "Survivor All Star için geri sayım başladı. All Star kadrosunu yarın (Pazar) sabah 11.00'de benim Instagram hesabımdan açıklıyoruz" demişti.

Şimdi Survivor severler, Acun Ilıcalı'nın yapacağı duyuruyu merak ediyor. İzleyenler internette Survivor kadrosunda kimler olacak, Survivor All Star ne zaman başlyor gibi sorgular yapıyordu.

 

İlgili Sayfalar: Magazin