Acun Ilıcalı Instagram canlı yayın dünya rekorunu kırdı! Survivor 2020 canlı yayınına rekor katılım

Survivor’da bugün bir dünya rekoru denemesi yapıldı. Acun Ilıcalı, Survivor 2020 yarışmacıları ile birlikte Instagram’dan canlı yayın yaparak 2 milyon olan izlenme rekorunu geçmeye çalıştı. Daha önce Gönüllüler ile bir milyonu gören Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacıları ile Instagram canlı yayın dünya rekorunu kırabildiler mi? Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmacıları Instagram canlı yayınını kaç kişi izledi?

Yayınlanma Tarihi: 25.05.2020 23:44
Değiştirme Tarihi: 26.05.2020 00:06
Acun Ilıcalı Instagram canlı yayın dünya rekorunu kırdı! Survivor 2020 canlı yayınına rekor katılım

Ekranların en çok izlenen Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bugün dünya rekoru denemesi ayrı bir heyecan yarattı. Survivor’da daha önce iletişim oyununu kazanan Gönüllülerin, Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından canlı yayınına 1 milyon kişi katılmıştı. 25 Mayıs Pazartesi Ramazan Bayramı ikinci gününde Acun Ilıcalı ve Survivor yarışmacıları, 2 milyon olan dünya rekorunu kırmak için canlı yayın yaptılar. Bu canlı yayın ile rekorun kırılması halinde Cemal Can’ın Dj’lik yapacağı bir kutlama partisi yapılacaktı. İşte Survivor 2020 87. yeni bölümde yaşananlar…

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASINI KİM KAZANDI?

Survivor 2020, bu akşam özel bir bölüm ile ekrana geldi. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmacıları, karaoke şarkı yarışmasında sahne aldılar. Yarışmacıların performansları, Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından izleyicilerin beğenisine sunuldu ve oylama yapıldı. Survivor izleyicileri tarafından performansı en çok beğenilen yarışmacı Cemal Can oldu. Canlı yayın yarışmasını kazanan Cemal Can, ödül olarak gelecek sene yapılacak Survivor yarışmasına misafir olarak katılma hakkını kazandı.

SURVIVOR TARİHİNDE BİR İLK OLAN CANLI YAYIN YARIŞMASINI KİM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020'de bu akşam yarışma tarihinde bir ilk gerçekleştirildi. Survivor'da bu akşam canlı yayında bir yarışma yapıldı. Yarışmada Acun Ilıcalı, Instagram hesabından toplam on tane soru sordu. Bu sorulara verilen evet cevaplarının yüzde oranını bilmek için yarışmacılar tahminler yöneltti. Survivor 2020 yarışmacıları arasında en çok doğru tahmin yapan Berkan oldu. Survivor Berkan, tam 5 tane sorunun cevabını yakın tahmin ederek, Survivor tarihinde bir ilk olan canlı yayın yarışmasını kazandı. Bunun karşılığında Berkan, gelecek sene yapılacak Survivor yarışmasına misafir olarak katılma şansını kazandı.

INSTAGRAM CANLI YAYIN DÜNYA REKORU KIRILABİLDİ Mİ? KATILIM KAÇ KİŞİ İDİ?

Survivor 2020 yarışmacıları ile Acun Ilıcalı, Instagram canlı yayın dünya rekorunu kırma denemesi yaptılar. Daha önce bir milyon görüntülemeye ulaşılan Survivor'da yeni bir dünya rekoru geldi. Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından yapılan canlı yayını 3 milyon kişi görüntüledi. Böylece 2 milyon olan eski rekor geçilmiş oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

INSTAGRAM CANLI YAYIN DÜNYA REKORU KİMDEYDİ?

8 Mayıs 202 tarihinde rapçi Tekashi 6ix9ine bir Instagram Live'ın en çok izleyenleri için rekor kırdı. 24 yaşındaki New York'lu rapçi, hapis cezası hakkında konuşmak ve hapis cezasını nasıl azalttığını açıklamak için Instagram'da canlı yayına başladı. Canlı yayın, 2 milyon muazzam görüş elde etti.