Acun Ilıcalı ilk kez açıkladı: “Birleşme partisinde bir ilki gerçekleştireceğiz”

Instagram’da canlı yayın yapan Acun Ilıcalı, takipçileriyle Survivor sohbeti yaptı. Ilıcalı, canlı yayın sırasında Survivor sevenlerine bomba bir haber verdi.

Yayınlanma Tarihi: 08.04.2020 17:01
Değiştirme Tarihi: 08.04.2020 17:01
Acun Ilıcalı ilk kez açıkladı: “Birleşme partisinde bir ilki gerçekleştireceğiz”

Birleşme partisinde, dünya yarışma tarihinde bir ilki gerçekleştireceklerini söyleyen Ilıcalı, “Büyük bir sürprimiz var ve burada ilk defa açıklıyorum. Tarık Sezer orkestrasına evinden çaldıracağız. Tüm enstrüman çalan arkadaşlarımız kendi evlerinden çalacak. Müzik Dominik’e öyle gelecek. Cengiz’in komşularına sesleniyorum, idare edin lütfen” diyerek bombayı patlattı.

“MÜTHİŞ BİR PARTİ GELİYOR”

Ilıcalı birleşme partisinin sistemini ise şöyle anlattı, “Cuma günü araba oyunumuz var. Cumartesi günü yayında büyük bir derbimiz olacak. Sonra tartı yarışması olacak. En çok kilo verene, ileriki ödül oyunlarından birinde çift katı yeme imkanı vereceğiz. Pazar günü şarkı yarışması, pazartesi de takım değişikliği konseyi var. Takım değişikliğinde de bir sürprimiz var.”

“TAKIMLAR KARIŞACAK”

Takımların eşit olmadığını söyleyen Ilıcalı, “Takımlar karışacak. Çünkü eşit olduğunu düşünmüyoruz ve karıştıracağız. Takımların denk olması gerekir ki, kimsenin hakkını yemeyelim. Takımların karışması lazım ve karışacak. Birleşmeden sonra karıştıracağız” bilgisini verdi.