Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Acun Ilıcalı: İlk defa bir yarışmacı bana doğru yürüdü!

Acun Ilıcalı: İlk defa bir yarışmacı bana doğru yürüdü!

Yarı finalde Nagihan Karadere ile konuşan Acun Ilıcalı, başarılı yarışmacının zaman zaman kendilerine zor anlar yaşattığını söyledi.

29.06.2016 17:05

Milliyet.com.tr - Nagihan Karadere'nin kimi zaman oyunlardan çekilmek istediğini, kimi zaman da parkurlardaki engellerin değiştirilmesi için ısrarcı olduğunu itiraf eden Acun Ilıcalı, sonunda başarılı yarışmacıyı ikna etmenin yolunu bulduğunu açıkladı.

"BEN BÖYLE BİR DİYALOG YAŞAMADIM"
'Survivior 2016' yarışmasının yapımcısı ve sunucusu Ilıcalı, "Nagihan'ı ikna etmem, deve ve hendek ilişkisi gibi bi durum. Abartısız anlatıyorum; Survivor hayatımda ilk defa bir yarışmacı bana doğru yürüdü 'Acun Bey, şu son engeli kaldırılam' dedi. Şaka yapıyor olarak algıladım ve 'Anlamadım' dedim. 'Son engeli kaldıralım, onu yapamıyorum' diye yineledi. Ben böyle bir diyalog hiç yaşamadım. Tebrik ediyorum. Doğallıkta artık başka bir boyuta geçtik Nagihan'la. 'Ben kalsın ya' diye ikna etmeye çalışıyorum. Israr edince kabul ediyor" dedi.

Nagihan, Semih'e ihanet etmiş!

"NAGİHAN' ÜZERİNE GELDİĞİNDE GERİ KAÇARSAN YANDIN"
Nagihan'la bir diğer ilginç isteğini de anlatan Acun Ilıcalı, "İki oyunda bırakmaya kalktı. Birini yayınladık, birini yayınlamadık. Komediyi anlatıyorum. 'Ben buradan suya atlayamam' dedi. Öyle durumlarda ben formülü çözdüm. Nagihan'ın üzerine gideceksin. O sana geldiğinde geri kaçarsan bittin, sen de onun üzerine gideceksin. 'Tamam kaldıralım, yarışma Nagihan' dedim. Bir düşündü, gezmeye başladı, 'Bir deneyeyim' dedi. Sonra denedi ve 4'te 4 yaptı" ifadelerini kullandı.

Ünlü televizyoncu, "Çok başarılı bir yarışmacısın. Hiçbir zaman da unutulmayacaksın. İnşallah ileride yine görüşürüz" söyleriyle, Nagihan'ın performansını övdü.

Atakan: Semih benim duruşumu eleştiremez!

Yorumlar | 0
üye profil