Acun Ilıcalı'dan trafik kazası açıklaması: Ben zaten kendim için...

Acun Ilıcalı geçirdiği trafik kazasına ilişkin konuştu. Ilıcalı; "Talihsiz bir kaza geçirdim. Bir anda refüje vurduğun zaman gerçekten öleceğini hissediyorsun. Arabadan da anlamışsınızdır zaten. Daha önce de yaşadığım talihsiz olaylar olduğu için ilk deneyimim değil." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 22.10.2019 10:25
Değiştirme Tarihi: 22.10.2019 22:55

Acun Ilıcalı yaşadığı talihsiz olaya ilişkin detayları Gel Konuşalım canlı yayınında izleyicilerle paylaştı.

Ilıcalı konu şu dedi ve sözlerini bu cümlelerle sürdürdü. Acun Ilıcalı; "Ben zaten kendim için kusursuz bir insanım demedim. Bunu yaşadığımı için inanılmaz mutluyum. Bizim gibiler öldüğü zaman, ne kadar seviliyormuş deniliyormuş. Sevildiğimi hissediyorum. Sokakta yürüyemiyorum. Bu sevgiyi yaşayan biriyim. Kaza duyulmasın diye çaba sarf ettim. İnsanlar üzülmesin, endişe etmesinler diye. Sosyal medyada Acun ile ilgili haberler görmekten yoruldum. Kaza bir şekilde haber oldu. 3 telefonum var, 3 telefonuma toplam 900 mesaj geldi. Ben 900 mesaja zevkle cevap verdim. Bayramlarda yorulduğum oluyor ama bu sever zevkle cevap verdim. İnsanın yaşarken, diğer insanların böyle sevgi beslediğini bilmesi kadar güzel bir şey yok.

1500 yorum var 1450'si geçmiş olsun gibi. Bunları yaşarken, yaşadım. Gerçekten çok etkilendim. Demin onu söylüyorum. Ben iddia sahibi değilim. Bu kanal, kimseyi kırmamaya üzmemek üzere kurulmuş bir kanal" dedi.