Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Acun Ilıcalı'dan sert cevap!

Acun Ilıcalı'dan sert cevap!

Acun Ilıcalı, hakkında çıkan haberlere sert bir dille cevap verdi.

18.08.2016 14:16

İşte Acun Ilıcalı'nın sosyal medya hesaplarından paylaştığı o açıklama:

"Acun Medya olarak bizim vatan haini FETÖ konusundaki duruşumuz bellidir. Hayatımın hiçbir döneminde söz konusu terör örgütünün lideriyle bir araya gelmedim, faaliyetlerine en küçük bir yardımda bulunmadım. Geçmişte ve bugün bu terör örgütüyle mücadeleyi yapan devlet büyüklerimize, söz konusu fitnecinin de aralarında bulunduğu güruhun saldırı ve hakaretlerine rağmen, verdiğimiz destek kamuoyunun malumu.

Bu açık gerçekler ortadayken, mevcut konjonktürden yararlanmak umuduyla, gerçek karakterlerini ortaya çıkararak iftira ve fitne peşinde koşan aklıevveller, içinden geçtiğimiz zor dönemlerin bir klasiğidir. Bu fitnecilerden bir köşe yazarı, 11 sene içinde yarışmış 6000 (altıbin) yarışmacıdan ikisi Fetö zanlısı çıktı diye bizim yarışmaları töhmet altında bırakmanın peşine düşmüş. İşin komik tarafı söz konusu fitneci düne kadar Fetö iftiralarının peşinden giderek, yazılarıyla bu karanlık örgütün her türlü iftirasını sahiplenirdi. Şimdi de, darbe girişimiyle uykusundan uyanarak, kirli geçmişini unutturmak için "en iyi savunma hücumdur"u oynuyor.

Bu karanlık müfteri fitnecinin farkında olmadığı birşey var. Milletimiz bizi de, fitneci iftiracıları da zaten tanıyor ve biliyor. Dolayısıyla o çirkin "çamur at izi kalsın" taktiğini tutturması mümkün değil. Ama o dahiyane (!) araştırma önerisi, darbe gecesine kadar FETÖ projelerine her türlü desteği veren aklıevvel, fitneci köşe yazarlarını da kapsarsa kendisine kefil bulmakta zorlanabilir."

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 16
üye profil
Aslı 1 yıl önce
Acun bey,hiç aldırmayın bu iftiralara!Ne demişler;Meyve veren ağaç taşlanır...Biz sizi biliyoruz...Sevgiler...
Şükran demir 2 yıl önce
Acun bey beğenerek izliyoruz
Erdal Ertürk 2 yıl önce
Acun Kardeşim ben sizin nasıl bir Vatan ve bayrak aşkı içinde olduğunuzu biliyorum.Bazı densizlerin söylemlerine boş verin. sizden sadece bir ricam Artık Hülya Avşar gibi yanlış yolda olanlara programlarınızda yer vermemenizdir. Selam ve dua ile.
emel incesu... 2 yıl önce
boş ver acun bey bizler sizi tanıyoruz amaç çamur atmak meyvalı agaç taşlanır takmayın kafanıza çokta tınnnnn deyip geçin adam gibi adamsınız varmı itirazı olan sevgiler.
elmus 2 yıl önce
yaaa acun herkesin konuşmasına kafanı takma allah yolunu açık etsin önüne bak yeter kardeşim turkiyeye sen lazımsın .......................
Erkan 2 yıl önce
HADİSE'nin gözü aydın olsun. Şimdiye kadar tahminlerimde hiç yanılmadım. Bu geceki Garo isimli yarışmacı bayrağı göğüsleyecek. 5-6 yıl içersinde ünlü bir şakıcı olarak karşımıza çıkacak.
Mehmet 2 yıl önce
Kimseler duymasın programındaki seren serengili çok aradınızmı ne ses tonu ne diksiyonu ne ağzı ne mimikleri hepsi başkalarınıda benide rahatsız ediyor
Eminov Yusif 2 yıl önce
Acun abi sən heçnəyə inanma . Hamı yəni Azərbycnlılar da səni yaxşı tanıyir . FETÖ -çular hamıya məlumdur.Sən əsil TÜRK oğlusan . Allah səni qorusun.
serdar reis 2 yıl önce
aynen öyle
Kerem ÇELİK 2 yıl önce
Acun Bey sizinle aynı yarışta geri kalanlar.Sporda nasıl doping kullanılıyorsa sizide aynı ölçekte görüp doping kullandığınız etkisi yaratarak sizi bu yarışta ( Televizyonculuk ) devre dışı nasıl bırakırlar onu düşünüyorlar.Ama şuna adım gibi eminimki siz ve ekibiniz her zaman bizim gönlümüzde ayrı bir yerde taht kurdunuz.Başarılarınızın devam etmesi dileklerimle .Siz ve Acun Medya Ailesine Kucak Dolusu SEVGİLER ve SAYGILAR
Hüseyin Demirkundak 2 yıl önce
Adamın dibisin acun abi.. Biliyodum o hainlerden olmadığını ama çevremdeki herkezin aklında acaba diyolardı senin hakkında.. Ben başa çıkamadım ama senin bu açıklamalarınla çok daha iyi oldu abi.. Herzaman yanındayım abi..
ferhat çakırbeyli 2 yıl önce
sen hiç canını sıkma abi biz seninleyizz alllah önüne taş çıkmasın
Gamze Kar 2 yıl önce
En güzel cevap bu! Herkesin size inancı öyle gerçek ki süpersiniz..
tezcan 2 yıl önce
muhteşem cevap, arkandayız acun dayı
defne ela 2 yıl önce
Biz sana inanıyoruz Acun abi. Millet seninle!
bahattin yanardağ 2 yıl önce
aynen acun abi bizler zaten seni biliyoruz sen gereken cevabı zaten vermişin yolun herzamn açık olsun acun abim bu millet seninile acun Ilıcalı..