Acun Ilıcalı'dan Nusret Gökçe açıklaması: Nusret'e haksızlık yapıldığını düşünüyorum

Acun Ilıcalı'dan Nusret Gökçe açıklaması: Nusret'e haksızlık yapıldığını düşünüyorum
Yayınlanma Tarihi: 14.11.2019 14:44 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2019 14:44

Nusret Gökçe'nin New York'taki et lokantasında çalışan 4 garson kendilerine verilen bahşişten Nusret'in pay aldığını ve bu yüzden 250 bin dolar ceza ödediğini iddia etmişti. Bunun üzerine taraflar karşılıklı olarak açıklamalarda bulunmuştu. Gelişmeler sonrası bir açıklama da Acun Ilıcalı'dan geldi.

Bu iddiaları kesin bir dille yalanlayan Nusret, Cengiz Semercioğlu'na açıklamalarda bulunmuş ve konuya açıklık getirmişti.

Yaşanan bu gelişmeler üzerine Acun Ilıcalı, Nusret'in yanında olduğunu belirten bir mesajı sosyal medya hesabından paylaştı.

Acun Ilıcalı paylaşımında, "Emeğiyle geldiği noktayı herkesin hayranlıkla izlediği, dünyanın dört bir tarafında binlerce Türk kardeşimize iş imkanı sağlamış olan Nusret'e 2-3 kişinin akıl ve vicdana sığmaz iddiasından yola çıkarak haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Nusret'in kendi çalışanlarının haklarına el uzatacak biri olmadığını bizzat biliyorum. İnşallah Nusret ülkemizi bundan sonra da daha fazla tanıtarak, marka değerini artırıp başarıyla yoluna devam edecektir." ifadelerini kullandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

NUSRET CENGİZ SEMERCİOĞLU'NA AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Nusret, Cengiz Semercioğlu'na şu açıklamada bulunmuştu:

“Cezayı ödedim ama bir sor bakalım neden ödedim.Ben çalışanların bahşişinden pay almam, bunu hiçbir zaman hiçbir dükkanımda yapmadım. Dört çalışanın performansından memnun değildim. Bizim dükkanın çalışma anlayışına uymuyorlardı. Benim istediğim kadar iyi değillerdi ve hemen işlerine son verdim. Bu meselede çalışanların intikam duygusu devreye girdi.İşten atıldıkları için ‘Bak biz sana neler yapacağız’ duygusuyla hareket edip bu bahşiş meselesini ortaya attılar. Haberler de böyle yayıldığı için bir anda ‘çalışanın bahşişine göz koyan patron’ olarak yaftalandım"