Acun Ilıcalı'dan canlı yayında Ersin Korkut açıklaması: Haberi Yılmaz Erdoğan verdi

Acun Ilıcalı, gönüllüler takımının gerçekleştireceği Instagram canlı yayını öncesi izleyicilere dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Dün sakatlığı nedeniyle Survivor'a veda etmek zorunda kalan Ersin Korkut ile ilgili konuşan Acun Ilıcalı, Mess'in öldüğünü dün Yılmaz Erdoğan'ın açıkladığını ifade etti. Herkes için çok üzücü bir durum olduğunu dile getiren Acun Ilıcalı, Barış ile oynayacakları basketbol maçına ve bu maçın kadrosuna dair de konuştu.

Yayınlanma Tarihi: 13.05.2020 17:42
Değiştirme Tarihi: 13.05.2020 18:24

İşte Acun Ilıcalı'nın açıklamalarından satırbaşları

İki konu var aslında kısaca anlatayım. Bir açıklama yapmam gerekiyor. 1.'si Ersin konusu. Hepimizi çok üzdü biliyorsunuz. Hiç de böyle bir şey yaşamamıştım şimdiye kadar. Karşımdaki kişinin bir haberi olmaması ve benim de söyleyemem. Onun da bu konuda çok coşkulu konuşması, gerçekten çok zor bir yayındı. Hayatta hepimizin başına zor şeyler geliyor. Ersin'e de bu haberi sevgili Yılmaz Erdoğan verdi. Kendisi de sağ olsun kabul etti. Onların arasındaki bağ çok kuvvetli çünkü. Sevgili Yılmaz ona konuyu anlattı. Hayat böyle, bazı şeyleri kabul etmemiz gerekiyor. Ersin için çok farklı ve güzel bir Survivor oldu.

Survivor'da karakterinizi kolay kolay gizleyemezsiniz. Gerçekten kalbiniz iyiyse bunu Tüm TÜrkiye'ye geçirirsiniz. Ben de teselli ettim gece geç saatlerde. Hayatta bazı şeyleri kabul edeceğiz. Üzgünüz. 

Haber ile ilgili metin girin!.

BARIŞ İLE ACUN ILICALI ARASINDAKİ BASKETBOL KONUSU

Şunun altını çizmek istiyorum. Haftada bir challenge hem sizden hem de yarışmacılardan ilgi aldı. Hayatımda ilk kez basketbol oynayacağım. Barış ile konseydeki konuşmalarımızı şöyle değenlendirilmesini istiyorum: Bu konuşma abi kardeş konuşmasıydı, bir samimimiyet konuşması bunlar. Basketbol konusu Barış için çok önemli olabilir, benim için de çok önemli. Kaybetmeyi çok seven birisi değilim. Abi-kardeş konuşmasında birbirimize laf da sokarız sataşırız da. İtirazım da şöyle var, Barış'a teke tek atış yapalım dedim. Barış da takım oyunu olsun dedi. Ben Acun Medya takımıyla çıkacağım, sen onu oynatmıyorum dersen, ne oluyor? Sen takım oyunu diyorsan takım oyunu olması lazım. Galibiyete çok hırslanmış arzu etmiş olabilir. Bu oyunu ikimiz için de ddeğerli olduğunu düşünün. Barış kemik bir kadroyla çıkarak yenmek istiyor bizi.