Acun Ilıcalı'dan bu akşamki elemeyle ilgili önemli açıklama: Tahminleriniz tutmayabilir

Acun Ilıcalı, Survivor elemesiyle ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Survivor'da elenen ismin belli olacağı çekimin, yayından 1 saat önce gerçekleştireceğini duyuran Acun Ilıcalı, elemeyle ilgili adadan haber almak için çabalayanlara 'tahminleriniz tutmayabilir' uyarısında bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 02.06.2020 15:07
Değiştirme Tarihi: 02.06.2020 15:07

Survivor'da bu akşam adaya bir isim veda edecek. Peki Survivor'da bu akşam kim gidecek? Merak edilen soruyla ilgili Acun Ilıcalı'dan flaş bir açıklama geldi. 'Survivor elemesiyle ilgili haber almaya çalışanlara kötü bir haberim var' diyen Ilıcalı, 'Eleme çekimleri yayından 1 saat önce yapılacak, tahminleriniz tutmayabilir' ifadelerini kullandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR ELEME ADAYLARI KİM?

Survivor'da gerçekleştirilen 4 dokunulmazlık oyununu da kaybeden takım ünlüler olmuştu. 4 yarışmacısı bulunan ünlüler takımının tüm üyeleri böylece eleme adayı olarak SMS oylamasına tabi tutuldu. Ünlüler takımında Survivor Aycan, Survivor Sercan, Survivor Elif ve Survivor Yunus Emre yer alıyor. Peki bu isimlerden hangisi adaya veda edecek? Merak edilen soru her zaman olduğu gibi bugün de TV8 ekranlarında cevap bulacak.