Acun Ilıcalı, Alp Kırşan ve Esra Eron ile Sürprizimiz Var, Exxen'de başlıyor

Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exxen, 1 Ocak itibariyle yayın hayatına başlıyor. Exxen yayın tarihi öncesi, platformda yayınlanacak sürpriz projeler tek tek açıklanıyor. Exxen izleyicileriyle buluşacak projelerden birinin de Acun Ilıcalı, Alp Kırşan ve Esra Eron'un yer alacağı 'Sürprizimiz var' olacak. Exxen Instagram hesabından yapılan paylaşımda, 'Acun Ilıcalı ve ekibi hayallerine dokunacak, bu programda herkes çok mutlu olacak!' ifadeleri kullanıldı. İşte Exxen Sürprizimiz Var programıyla ilgili ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 26.12.2020 12:30
Değiştirme Tarihi: 26.12.2020 12:30
Acun Ilıcalı, Alp Kırşan ve Esra Eron ile Sürprizimiz Var, Exxen'de başlıyor

Acun Ilıcalı'nın büyük projelerinden biri olarak yeni yılda internet üzerinden yayın hayatına başlayacak olan Exxen'de yer alacak programlar ve diziler de yavaş yavaş belli oluyor. 

Exxen'de izleyici karşısına çıkan sürpriz programlardan biri de, Acun Ilıcalı, Alp Kırşan ve Esra Eron'un yer alacağı 'Sürprizimiz Var' oldu. 

Exxen Instagram hesabından yapılan paylaşımda, "Hayallerine kavuşmak isteyenler için Sürprizimiz Var, Acun Ilıcalı ve ekibi hayallerine dokunacak, bu programda herkes çok mutlu olacak" denildi.

Haber ile ilgili metin girin!.