Yayınlanma Tarihi: 27.08.2019 | Değiştirme Tarihi: 28.08.2019

Acun Ilıcalı, Ali Koç'la yaşadığı o diyaloğu anlattı: F.Bahçe için her şeyimi vermedim mi?

Acun Ilıcalı ile Ahmet Hakan, televizyonda ilk kez bir araya geldi, bu söyleşi Orkun Ün'ün moderatörlüğünde 8'de Bugün'de ekranlara geldi. Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'la yaşadığı keyifli diyalogu programda anlattı.

Acun Ilıcalı ile Ahmet Hakan'ın Çeşme buluşmasında en çok konuşulan konulardan birisi ikilinin birlikte tavla oynayıp oynamadığıydı. Acun Ilıcalı, Cengiz Semercioğlu'na yaptığı açıklamada Ahmet Hakan ile tavla oynamadığını söylemiş ve bu durumu şöyle açıklamıştı.

"Ahmet Hakan ile tavla oynamadım, çünkü sinir etmek isterim ben karşımdakini. Ahmet Hakan'ı yensem 'acaba ayıp mı oldu' diye düşünürüm." 

Acun Ilıcalı'ya Ahmet Hakan ile İstanbul'da yaptığı buluşmada bu sözler hatırlatıldı. Ilıcalı, bunun üzerine konuya Ali Koç ile yaşadığı diyalog üzerinden açıklık getirdi.

"Bu konularda büyük sıkıntım var. Başkanımızla geçenlered ayak tenisi oynuyoruz. Başkanımız olaya eğlence gözüyle bakıyorum, o hiç o modda değil. En sonunda 'Ben Fenerbahçe için her şeyimi vermedim mi?' deyip, 'Sen de ver bir şeyler ya' dedim. Bu işin gırgırı yok, adamlar benle dalga geçecek dedim. Bana acıyan gözlerle güldü, 'Yazık sana gibilerden'. Bu yarışmacı ruh olmayınca karşı tarafa laf sokamıyosun, iki mimik yapamıyorsun. Bu durum benim enerjimi düşürür"