Acun Ilıcalı açıkladı! Survivor’da bayram haftasında eleme olacak mı? Dokunulmazlık oyunu oynanacak mı?

Survivor 2020 son bölümde Acun Ilıcalı, bayram haftasına dair önemli açıklamalar yaptı. Survivor 81. bölümde adaya veda edecek ismi belirlemek için ada konseyi toplanmıştı. Acun Ilıcalı, ada konseyinde kampların birleşmesi, canlı yayında yarışma ve bayram haftasında eleme olacak mı gibi merak edilen konuların detayları anlattı. Peki, Survivor’da bayram haftasında eleme olacak mı? Survivor 2020’de gelecek hafta dokunulmazlık oyunu oynanacak mı?

Yayınlanma Tarihi: 20.05.2020 02:09
Değiştirme Tarihi: 20.05.2020 02:09

Türkiye’nin en çok izlenen yarışması olan Survivor’da yeni bir dönem başlıyor. Bu akşam yapılan ada konseyinde Acun Ilıcalı, ilk olarak kampların birleşmesine dair detayları anlattı. Sonrasında canlı yayında yapılacak ve Survivor tarihine geçecek yarışma hakkında bilgi verdi. Son olarak ise Survivor’da bayram haftasında eleme olacak mı, bayram haftası neler yapılacak açıkladı. İşte Survivor 2020’de Acun Ilıcalı tarafından yapılan önemli açıklamaların detayları…

SURVIVOR’DA KAMPLARIN BİRLEŞMESİ NE ZAMAN, NASIL OLACAK?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler sezonu yeni bir döneme daha girdi. Survivor’da ada konseyinde Acun Ilıcalı, kampların birleşmesine dair merak edilenleri anlattı. Acun Ilıcalı, kampların yarın itibariyle birleşeceğini söyledi. Sonrasında Gönüllüler kampının Ünlüler kampına taşınacağını belirtti. Ünlüler takımının seçilmesinin sebebi ise o kampın alanının daha büyük olması dendi.

SURVIVOR’DA CANLI YAYINDA YARIŞMA NE ZAMAN YAPILACAK?

Acun Ilıcalı, Survivor 2020 ada konseyinde bir hedefini açıkladı. Acun Ilıcalı “14 yıllık Survivor tarihinde bir ilki yapacağız” diyerek müjdeyi verdi. Bayram haftasında yapılacak olan bu olayda oynanacak bir yarışma canlı yayınlanacak. Seyircilerin bu yarışmaya dahil olacağını söyleyen Acun Ilıcalı, yarışmanın parkur yarışmacı olmayacağını söyledi. Bu canlı yayında yapılacak yarışmaya dair detaylar ileriki zamanlarda belli olacak.

SURVIVOR’DA BAYRAM HAFTASINDA ELEME OLACAK MI?

Survivor son bölümde ada konseyinde Acun Ilıcalı, bayram haftasında bayram olduğunu iliklerinize kadar hissedeceksiniz diyerek yarışmacılara bir müjde daha verdi. Sonrasında ise bayram haftasının en büyük özelliğini “Bayram haftasında eleme olmayacak” diyerek açıkladı. Fakat Survivor 2020’de bayram haftasında dokunulmazlık oyunu oynanacak ve iki dokunulmazlık oyunu sonrasında iki eleme adayı çıkarılacak. Bayramdan sonraki hafta yine aynı şekilde çıkacak iki aday ile birlikte toplam 4 eleme adayı olacak. Acun Ilıcalı “Takım oylaması olmayacak, sadece adaylar oylanacak” dedi. Bu dört aday arasından biri kişi adaya bu şekilde yapılacak oylama sonrasında veda edecek.