Acun Ilıcalı açıkladı: Survivor'da bir ilk... Survivor 2020’de dokunulmazlık oyununda kural değişikliği!

Survivor 2020 ada konseyinde dokunulmazlık oyununa dair yeni bir uygulama eklendi. Acun Ilıcalı, Survivor 123. bölümdeki konseyde önümüzde hafta oynanacak dokunulmazlık oyununda bir ilkin yaşanacağını söyledi. Survivor 2020 önceki bölümde Acun Ilıcalı, yeni oyun uygulamasını açıklamış ve farklı bir değişiklikten bahsetmişti. Bu akşam Survivor’da dokunulmazlık oyununda yapılacak bir başka değişikliği de açıkladı. Peki, Survivor dokunulmazlık oyunu nasıl oynanacak? Dokunulmazlık oyunundaki değişiklik nedir?

Yayınlanma Tarihi: 01.07.2020 00:02
Değiştirme Tarihi: 01.07.2020 00:02

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de finale doğru gidilirken heyecan artıyor. Bununla birlikte azalan yarışmacılar ile birlikte yeni oyun uygulaması ve oyunlarda değişiklikler açıklanıyor. Geçtiğimiz konseyde açıklanan bir düzenleme açıklanmıştı. Bu akşam ise Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyunundaki yeni sistemi açıkladı. Yeni kural, önümüzdeki ilk dokunulmazlık oyununda, altı kişinin kaldığı zaman yapılacak. İşte Survivor 2020’de dokunulmazlık oyunundaki yeni sistem…

SURVIVOR YENİ OYUN UYGULAMASI: DOKUNULMAZLIK OYUNU NASIL DEĞİŞTİ?

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunu birkaç aşamadan oluşuyor. İlk olarak yarışmacılar, parkura tek tek çıkarak zamana karşı bir mücadele veriyor. En kısa zamandan en uzun zaman içinde bitiren yarışmacıya göre bir sıralama oluşuyor. Bu sıralama sonrasında ilk sıradaki sonuncu gelen şeklinde bir eşleşme yapılıyor. Bu turda iki yarışmacı parkurda aynı anda çıkıyor ve oyunda iki sayı alan kazanmış oluyor. Bu şekilde devam eden sistem finalde de aynı şekilde devam ediyordu.

Survivor 2020'de yeni oyun uygulaması nedir? Acun Ilıcalı açıkladı! Önümüzdeki haftadan itibaren oynanacak dokunulmazlık oyunlarında geçerli olacak bu uygulamaya göre; dokunulmazlık oyunlarında finale kalan yarışmacılardan beşe ulaşan dokunulmazlığı kazanmış olacak.

SURVIVOR’DA BİR İLK! DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA BİR DEĞİŞİKLİK!

30 Haziran 2020 Survivor 2020 yeni bölümde Acun Ilıcalı, önümüzdeki hafta altı kişinin oynayacağı dokunulmazlık oyununa dair bir değişikliği daha açıkladı. Survivor’da bir ilk olacak diyerek açıkladığı değişikliğe göre; Survivor 2020’de önümüzdeki dokunulmazlık oyununda ilk turda üç yarışmacı aynı anda parkura çıkacak. Bu üç kişi arasında sonuncu olan elenmiş sayılacak.