Survivor 2020 yarışmacılarından 3 isim daha belli oldu! İşte Survivor'da yarışacak 3 sürpriz isim

Survivor 2020 için artık sadece günler kaldı. Survivor 2020'de Uğur Pektaş, Yasin Obuz ve Cemal Can Canseven de yarışacak..

Yayınlanma Tarihi: 03.02.2020 15:22
Değiştirme Tarihi: 03.02.2020 18:24
Survivor 2020 yarışmacılarından 3 isim daha belli oldu! İşte Survivor'da yarışacak 3 sürpriz isim

Survivor 2020 yarışmacılarından 3 isim daha belli oldu. Survivor'da Uğur Pektaş, Yasin Obuz ve Cemal Can Canseven'in mücadele edecek. 

Survivor 2020 yarışmacıları kim olacak? sorusunun cevabı, gizemini korurken 3 isim daha belli oldu. Futbolcu Sercan Yıldırım'ın 3 ünlü isim daha kadroya dahil oldu. 

SURVIVOR 2020'DE UĞUR PEKTAŞ, YASİN OBUZ VE CEMAL CAN CANSEVER YER ALACAK

Survivor 2020 yarışmacılarıyla ilgili detaylar merak edilmeye başlandı. Uğur Pektaş kimdir? Yasin Obuz kimdir? Cemal Can Canseven kimdir? sorusunun cevabı aratılmaya başlandı. 

SURVIVOR UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?

Uğur Pektaş, 2005 yılında yaşadığı Survivor şampiyonluğunun ardından yeniden Survivor 2020'yle birlikte ekranlara dönüyor. Yakışıklı oyuncunun Survivor 2020'de nasıl performans sergileyeceği ise en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Anne- babası 13 yaşındayken boşandı. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü'nde okudu. Aynı zamanda Tur rehberliği yaptı, bir bira firmasının parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Ayrıca babasıyla ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı var.

2005 yılında Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Türkiye yarışmasında birinci oldu. Sonrasında da oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisi ile büyük ses getirdi.

SURVIVOR YASİN OBUZ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Yasin Obuz, 21 Kasım 1988’de Diyarbakır'da doğdu. 3 kardeş olan Yasin Obuz çocukluğundan beri spor yapıyor. İlk spor lisansı 1998'de çıktı. Amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Bunun yanında çocukken 2 yıl jimlastik yaptı, voleybol ve basketbolda oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi'nde Spor Bilimleri Fakültesi'nde okudu. Üniversite yıllarında spor olarak fitness yaptı. Üniversitede mutfağa merak saldı ve yemek öğrenmeye başladı. Yemek yaparken mutlu olduğunu farkeden Yasin, bir dönem Rusya St. Petersburg’da yaşadı. Yaklaşık olarak 20 ülke gezdi. Gittigi ülkelerin mutfak kültürlerini eglence tarzlarını yaşayış biçimlerini gözlemledi. Küçük bir işletmesi var ve geçen sezon Masterchef yarışmasına katıldı ve oradan Survivor'a seçildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Cemal Can Canseven, 24 yaşında, İzmir doğumludur. Annesi rize, babası Selanik göçmenidir. 9 yaş büyük küçük annem dediği bir ablası var. Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamladı. Üniversite vesilesiyle İstanbul'a geldi. İstanbul'da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başladı. Arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.