Açıklama geldi: Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar ile Gürhan Altundaşar boşanıyor

Magazin dünyasının son dönemde en çok konuştuğu çiftler arasında yer alan Merve Dizdar-Gürhan Altundaşar boşanıyor. Konuyla ilgili Instagram hesabından bir açıklama yapan Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar, aldatma ve yasak aşk iddialarını yalanlayarak ayrıldıklarını doğruladı. 

Yayınlanma Tarihi: 16.06.2021 17:11
Değiştirme Tarihi: 16.06.2021 17:11
Açıklama geldi: Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar ile Gürhan Altundaşar boşanıyor

Oyuncu Merve Dizdar, meslektaşı Gürhan Altundaşar ile 2018 yılında hayatını birleştirmişti. Dizdar, boşanma kararı aldıklarını sosyal medyadan açıkladı. 

Karşılıklı konuşup ayrıldıklarını ifade eden Merve Dizdar, gün içerisinde ortaya atılan 'aldatma veya yasak aşk' konularını kesin bir dille reddederken, 'Sadece bitti' ifadelerini kullandı. 

Merve Dizdar'ın boşanma açıklaması şu şekilde: 

Magazin bilmiyorum. Anlamam da. Bu olaylar nasıl çıktı onu da bilmiyorum. Gürhan'la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldığımız doğru. Fakat bunun dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle rica ederim. Ne Gürhan ne ben birbirimizi aldatmadık, yasak aşk yaşamadık kimseyle, sadece bitti... Rica ediyorum

Haber ile ilgili metin girin!.

İLK GÖRÜŞTE AŞK

Özge Özder’i youtube kanalına konuk olan Merve Dizdar, eşi Gürhan Altundaşar’ın kendisine daha ilk görüşte aşık olduğunu anlatmıştı. Dizdar, “O bana ilk görüşte aşık oldu. Biz aynı oyundaydık. Yalan söylemiyor ise öyle olmuş” demişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kocası Gürhan Altundaşar’ın sahnede kendisini izledikten sonra aşık olduğunu anlatan Merve Dizdar, o dönemde bir sevgilisi olduğunu ve başka kimseyle ilgilenmediğini belirtti.

Tiyatroda aynı oyuna denk gelen ikili arasında bir şey olmadı. Çünkü çiftin o dönemde yine sevgilileri vardı. Ancak bir zaman sonra Gürhan Altundaşar sevgilisinden ayrıldı. Merve Dizdar, birbirlerine aşık olmalarının oyun sırasında bir anda geliştiğini belirtti ve şöyle anlattı:

Haber ile ilgili metin girin!.

“Aynı oyuna denk geldik. Yine sevgililerimiz var. Ama ben hiç düşünmüyorum, asla. O da düşünmüyor, sevgilisi olduğu için. Sevgilisinden ayrıldı. Oyunlarımızda oynuyoruz. Bir anda match olduk. Hiç anlamadım. Çok kandırmaya da çalışmadı. Çok tatlı bir insandır kendisi.”