Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Rol için saçlarımı kazıtırım'

'Rol için saçlarımı kazıtırım'

'Düğün Dernek 2' adlı sinema filmindeki performansıyla dikkat çeken Açalya Samyeli Danoğlu, oyunculuğu sevdi.

07.12.2015 13:10

Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, Miss Turkey 2012 Türkiye güzeli olan Açalya Samyeli Danoğlu oldu. 

‘Düğün Dernek 2’ adlı sinema filmindeki başarılı oyunculuk performansıyla dikkat çeken Açalya Samyeli Danoğlu, canlı yayında Emre Saygı ve takipçilerin sorularını yanıtladı.

 Modelliği bıraktığını ve uzun zamandır oyunculuk üzerine yoğunlaştığını belirten Açalya Samyeli Danoğlu ‘Kısa süre modellik yaptım. Modellik benim için çok önemli ve güzel bir deneyim oldu. 

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Fakat artık oyunculuk üzerine yoğunlaşmak istiyorum. En büyük hedefim aksiyon filminde rol almak. Oyunculuk için bir an olsun düşünmeden saçlarımı kazıtırım veya çok fazla kilo da alabilirim. Yeter ki o karakterle kendimi bağdaştırabileyim. Oyunculuk sadece güzel giyinmek yada görünmek değil. Oyunculuk için her şeyi yapabilirim Kırmızı çizgilerim yok’ dedi. 

Her zaman iltifat almak güzel bir şey

Takipçiler tarafından ‘Dünyanın 7 harikasından biri’ olarak iltifat yağmuruna tutulan Açalya Samyeli Danoğlu, uzun boyunun kimi zaman dezavantaj olduğunu ifade ederken ‘Uzun boylu olmam en çok alışveriş yaparken dezavantaj oluyor. Pantolon ve ceketlerin boylarında sorun yaşıyorum. Ama bunun dışında halimden çok memnunum. Güzel kadın olmak yada böyle anılmak çok güzel bir şey. İnsanın sürekli iltifatla karşılaşıyor olması hoşuna gidiyor. Halimden çok memnunum’ şeklinde konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil