ABD'nin Florida eyaletine bağlı Miami Uluslararası Havalimanı'nda bir kadın soyundu

ABD'nin Florida eyaletine bağlı Miami Uluslararası Havalimanı'nda bir kadın soyundu
Yayınlanma Tarihi: 16.01.2020 10:55 | Değiştirme Tarihi: 16.01.2020 10:56

ABD'nin Florida eyaletine bağlı Miami Uluslararası Havalimanı'nda bir kadın, soyunup striptiz yaparak güvenliği alarma geçirdi. Gözaltına alınan kadının ise akli dengesinin yerinde olup olmadığı incelenecek.

Tuhaf olay 13 Ocak gece yarısı Florida'daki Miami Uluslararası Havaalanı'nda meydana geldi. Miami Uluslararası Havalimanı'nda bir kadın, şarkı söyleyerek üzerindeki kıayfetleri yavaş yavaş çıkarmaya başladı.

Yürürken adeta striptiz yapan kadın, rahat tavırları ve uyarıları umursamamasıyla şoke etti. Twitter'da fredoblikewhoa tarafından yayınlandı. Aynı kadın bu sefer çırılçıplak şekilde bir polis arabasının tepesinde otururken görüntülendi.

Polis memurlarının üzerine gelmesiyle arabanın üstünden yere atlayıp bir polis memuruna sarıldı. Kimse ne olup bittiğine anlam veremezken tüm bu tuhaflıklar Twitter'da büyük heyecan yarattı.

İngiliz Daily Star gazetesine yansıyan habere göre; çırılçıplak soyunan kadın gözaltına alındı. Herhangi bir suçlama yöneltilmeyen kadının akli dengesinin kontrol edileceği öğrenildi. Miami Polisi, kadının "paranoya" belirtileri gösterdiğini açıkladı.