9 Temmuz Survivor 2020 Acun Ilıcalı ve Barış arasında gerçekleşen basketbol oyununu kim kazandı? Ödül neydi?

Bu akşam Survivor 2020'de muhteşem bir basketbol mücadelesi ekranlara geldi! Acun Ilıcalı ve Barış Murat Yağcı arasında gerçekleşen basketbol mücadelesinin kazanacak kişi herkes tarafından merak ediliyordu. Elif ve Cemal Can Acun Ilıcalı'nın tarafını tutarken; Yasin ve Berkan Survivor Barış'ın kazanacağını söyledi. 9 Temmuz Survivor 2020'de büyük basketbol rövanşının kazananı kim oldu? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 09.07.2020 23:38
Değiştirme Tarihi: 09.07.2020 23:41
9 Temmuz Survivor 2020 Acun Ilıcalı ve Barış arasında gerçekleşen basketbol oyununu kim kazandı? Ödül neydi?

TV8 ekranlarında bu akşam muhteşem bir basketbol maçı ekranlara geldi. Acun Ilıcalı ve Barış arasında oynanan basketbol maçını kim kazandı? Bu akşam oynanan basketbol maçının ödülü neydi?  Merak edilen her şey haberimizde!

9 TEMMUZ SURVIVOR 2020'DE ACUN ILICALI VE BARIŞ'TAN BASKETBOL MAÇI  NASIL GERÇEKLEŞTİ?

Sırayla yapılan atışlarda, 10 olan 1. oyunu yani seti; ikinci kez 10 sayı alan 2. seti kazanacak ve üstünlük sağlayana kadar maç devam edecek. Atışların sonunda kazanan ödüle gidecek.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Basketbol Maçında kimler Barış kazanır dedi? Kimler Acun Ilıcalı kazanır dedi?

Cemal Can ve Elif Acun Ilıcalı için oy kullanırken; Yasin ve Berkan Barış'ın kazanacağını düşünerek Barış için el kaldırdı.

 

9 TEMMUZ SURVIVOR 2020'DE BASKETBOL MAÇI ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam ekranlara gelen Acun Ilıcalı ve Survivor Barış'ın basketbol mücadelesinde kazanan ve kazanandan yana oy kullanan yarışmacılar, Acun ılıcalı ile birlikte tekne turu yapma hakkı kazandı.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

9 TEMMUZ ACUN ILICALI- SURVIVOR BARIŞ ARASINDAKİ BASKETBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarında muhteşem bir mücadele! Acun Ilıcalı ilk seti 10-7 skor ile kazandı. İkinci seti ise 10-5 skor ile Barış Murat Yağcı kazandı. Eşitliğin sonunda 3. sete giden basketbol maçı mücadelesinin galibi  5-4 skor ile 3. seti de kazanarak Barış Murat Yağcı oldu!