80 yaşındaki adamla evlenen Meltem Miraloğlu için yeni açıklama!

Türkiye'de oyunculuk teklifi alamadığı için 80 yaşındaki adamla evlenip ABD'ye yerleşen oyuncu Meltem Miraloğlu ile ilgili son gelişmeler canlı yayında tartışıldı.

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2019 12:57
Değiştirme Tarihi: 04.11.2019 15:31
80 yaşındaki adamla evlenen Meltem Miraloğlu için yeni açıklama!

80 yaşındaki adamla evlenen ve ABD'ye yerleşen burada mutlu olduğunu her fırsatta dile getirenoyuncu Meltem Miraloğlu ile ilgili son gelişmeler TV8'de Gel Konuşalım canlı yayınında konuşuldu. Instagram hesabında kendisine “Kendine neden böyle bir kötülüğü yaptın?” sorusunu soran takipçisinin sorduğu soruya "Türkiye'de yıllardır iş gelmediği için Amerika'ya geldim sevgi ve saygılarımla." şeklinde cevap verdi.

Seray Sever, Meltem Miraloğlu hakkında "Psikolojik olarak sağlıklı düşünemediğini Meltem Miraloğlu da söylüyor." derken Eylem İpek Şafak, konuyla ilgili "Meltem Miraloğlu verdiği cevapla para için evlendiğini onaylamış gibi" ifadelerini kullandı. Eylem İpek ayrıca, "Annesinin bu duruma olan kızgınlığı ve mesafesi varmış ve hala devam ediyormuş." dedi ve ailesinin haberleri olmadan ABD'ye giden ve bu evlenme kararı alan kızlarına kırgın olduklarını ifade etti.