7 Nisan Salı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler iletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in dün akşam yayınlanan yeni bölümde iki takım iletişim oyunu için karşı karşıya geldi. 39. bölümde yarışmacılar, sevdikleri ile iletişim kurabileceği oyunu kazanmak için nefes kesen bir mücadele verdi. Peki, Survivor 2020’de iletişim oyununu hangi takım kazandı? İletişim oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 08.04.2020 09:49
Değiştirme Tarihi: 08.04.2020 09:52
7 Nisan Salı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler iletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyunu ödülü neydi?

14. sezonuna Ünlüler Gönüllüler konsepti ile devam eden Survivor 2020’de, iki takım iletişim oyununda karşı karşıya geldi ve sevdikleriyle özlem gidermek için yarıştı. Ada şartlarında sevdiklerinden uzak kalan ve ödüller dışında iletişim kuramayan yarışmacılar için iletişim oyunu büyük önem taşıdığından, dün akşam izleyiciler yine kıyasıya verilen bir mücadeleye şahit oldu. Günün sonunda ise bir takım iletişim oyununu kazandı. İşte 7 Nisan 2020 Survivor iletişim oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 39. bölümde oynanacak iletişim oyunu öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler takım olarak avantaj oyunu oynadı. Avantaj oyununda her takımda iki erkek, iki kadın yarışmacının oynadı. Bayrak yarışında mutlu sona ulaşan Gönüllüler Takımı avantaj oyununu kazandı.

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da yarışmacıların heyecanla beklediği oyun iletişim oyunudur. Çünkü sevdiklerinden çok uzakta olan ve yarışma boyunca onlarla iletişim kuramayan Survivor yarışmacıları, iletişim oyunu ile bir şekilde fırsat yakalıyor. Bu hafta oynanan Survivor iletişim oyununda kazanan Ünlüler kazanırsa beş arkadaşı ile WhatsApp grup yazışma ve kişi başına 10 dakika süre.

İletişim oyununu Gönüllüler kazanırsa arkadaşları ile WhatsApp üzerinden yazışma ödülü kazanacak.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Yarışmacılar, en değerli ve en hassas ödül dedikleri iletişim için çok zor bir parkurda kendilerini son güçlerine kadar zorladılar. Parkurda karşılaşan yarışmacılarda atışları isabetli olan sayıyı almayı başardı. Günün sonunda iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takım, iletişim oyununu 10-7 skorla kazandı.

ÜNLÜLER İKİ EKSİKLE OYNADI!

Survivor 2020 yeni bölümde oynanan iletişim oyununda Ünlüler, iki önemli eksik ile parkura çıktı. Rahatsızları devam eden Berkan ile Elif, iletişim oyununda takımlarını yalnız bırakmak zorunda kaldı. Diğer yandan Ezgi’de sakatlığı nedeniyle bugün parkurda yer alsa bile doktor tarafından dinlenmesi istendiği için oyunda yer alamayacak.

6 NİSAN SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. 6 Nisan Pazartesi akşamı Survivor 38. bölümde takımlar, ödül oyununda Survivor hentbolu oynayarak şiş kebap ödülünü kazanmaya çalıştı. Sahaya Berkan, Ezgi, Elif’ten eksik çıkan Ünlüler, Gönüllüler karşısında çok güç sarf ettiler fakat oyunu 3-0 kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVİVOR'DA BU HAFTA DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU?

Ünlüler Gönüllüler formatı ile ekrana gelen Survivor 2020'de bu hafta dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Dokunulmazlığı kazanan takımı belirlemek için final oyunu oynandı. 3. dokunulmazlık oyunundan galip çıkan Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazandı. Kaybeden Ünlüler takımı ise bu hafta bir arkadaşlarına veda etmek zorunda kalacak.

PERFORMANS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

5 Nisan 2020 Pazar akşamı, Survivor'da haftanın ilk ada konseyi toplandı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı, 5. haftanın performans sıralamasını da açıkladı. Buna göre kadınlarda Ünlülerden Aşkım ile Gönüllülerden Evrim birinci olurken erkeklerde ilk sırayı Ünlülerden Berkan ile Gönüllülerden Barış aldı.

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor ada konseyinde son olarak dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımının oylaması yer aldı. Ünlüler takımı yarışmacıları, eleme potasına girmesini istediği ismi yazdılar. Yazılan isimler Ersin, Parviz, Ezgi oldu. Ersin'in adı bir kere yazılırken Parviz ile Ezgi'nin adı dörder kere yazılmıştı. İlk defa yaşanılan bu durumda Parviz ve Ezgi haftanın ilk eleme adayları oldu. Bu adayların yanına Salı günü iki eleme adayı daha eklenecek. Dört eleme adayı arasından en az SMS oyu alan kişi adaya veda edecek.

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Survivor 2020'de yarışmacılar ve izleyiciler tarafından merakla beklenen birleşme partisi tarihi belli oldu. Gelecek hafta yapılacak birleşme partisi ile birlikte Ünlüler ve gönüllüler, takım halinde yarışırken şimdi bireysel olarak sınav verecek.

BİRLEŞME PARTİSİNDE NELER OLACAK?

Acun Ilıcalı, bu akşam ekrana gelen Survivor ada konseyinde birleşme partisinde neler olacak açıkladı. İlk olarak açık artırma oyunu oynanacak. Geçtiğimiz hafta oynanan oyunu duyan yarışmacılar, Acun Ilıcalı'dan açık artırmada olmasını istediği yiyecekleri dile getirdi. Sonrasında "Kilo tahmini" oyunu oynanacak. Bu oyunda yarışmacıların, Survivor başında ve şimdiki halleri ekrana gelecek. Birleşme partisinde Anlat Bakalım ile birlikte futbol oyunu da oynanacak. Ve yarışmacılar, bu sefer performanslarını "Şarkı yarışması"nda gösterecekler.