7 Mayıs Survivor'da voleybol maçını hangi takım kazandı? Survivor 2020 mi, Acun Medya mı? İşte detaylar...

Dün akşam TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in yeni bölümünde oynanan voleybol maçı nefesleri kesti. Survivor 2020 ve Acun Medya takımları arasında oynanan voleybol maçında, iki takım da inanılmaz bir efor sarf etti. Galibiyet için verilen mücadele sonrasında  maçı kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor'da voleybol maçını kim kazandı? Acun Medya mı, Survivor 2020 mi kazanan taraf oldu? İddianın kazananı kim oldu? İşte, 7 Mayıs voleybol maçı detayları...

Yayınlanma Tarihi: 08.05.2020 09:44
Değiştirme Tarihi: 08.05.2020 09:44
7 Mayıs Survivor'da voleybol maçını hangi takım kazandı? Survivor 2020 mi, Acun Medya mı? İşte detaylar...

Reyting rekorları kırmaya devam eden yarışma programı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de dün akşam oynanan voleybol maçı izleyenleri nefessiz bıraktı. Heyecanın bir an olsun azalmadığı maçta,  2-2'ye gelen oyun sonrası mücadele iyice kızıştı. Her iki takımın da tüm hünerlerini sergilediği maçta iddianın kazananı kim oldu? Evrim bu defa yenebildi mi? 7 Mayıs Survivor'da voleybol maçını kim kazanan takım ve tüm detaylar haberimizde...

SURVIVOR'DA VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Heyecan seviyesinin her geçen gün arttığı Survivor'da dün akşam izleyicileri ekran başına kilitleyen bir voleybol müsabakası oynandı. Survivor 2020 kadrosunda yer alan Evrim ve Nisa, Acun Medya kadrosunda yer alan Acun Ilıcalı ve İrem Kanan'a karşı son ana kadar adeta mücadele etti. 2-2 olan mücadelenin sonunda son set oyunu kazananı belirledi.

Ortaya oldukça şık ve klas görüntülerin yansıdığı voleybol maçında son set adeta kıran kırana geçti. İki takımda son ana kadar mücadele etti. Fakat 3-2'lik skorla voleybolda rövanş maçını ve iddiayı kazanan takım Acun Medya oldu. 

Oynanan ilk voleybol maçında da Acun Medya, Survivor 2020'yi 3-2'lik skorla yenen taraf olmuştu.

SURVIVOR'DA ANLAT BAKALIM'I KİM KAZANDI?

Survivor'da dün akşam oldukça eğlenceli bir Anlat Bakalım oyunu yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı dün akşam Anlat Bakalım'da izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. Kıyasıya süren mücadele sonrasında çikolatalı pudingi kazanan takım, haftalar sonra galibiyet hasretini dindiren gönüllüler takımı oldu.

SURVIVOR'DA NELER OLDU?

Survivor’da elenen isim belli oldu. 5 Mayıs Salı Survivor 2020 67. bölümde yarışmaya veda edecek isim belli olacağı eleme konseyi toplandı. Konseyde ilk olarak Acun Ilıcalı, Gönüllüler ve Ünlülerin SMS sıralamasındaki ilk iki ismi açıkladı. Gönüllülerde SMS sıralaması ilk iki sırada Barış ile Ardahan yer alıyordu. İlk eleme adayı Berkan olması, kadın yarışmacıların eleme adayı olamaması nedeniyle Yasin ile Cemal Can, Gönüllülerin diğer eleme adayları oldu.

Survivor 2020’de Ünlülerde ise SMS sıralamasında Mert ve Ersin, ilk iki sırada yer alıyordu. Bu durumda Mert’in eleme adaylığı düştü. Bundan dolayı üçüncü sıradaki kişi olan Aycan’ın da eleme adayı açıklaması gerekiyordu. Mert Yunus Emre’yi, Ersin Aşkım’ı, Aycan ise Elif’i eleme adayı olarak gösterdi. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları Berkan, Yasin, Cemal Can, Yunus Emre, Aşkım ve Elif oldu. Bu isimler arasında en az SMS oyu alan Ünlülerden Aşkım, Survivor’dan elendi.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyununu kazanmak için futbol maçı yaptılar. Kum sahada oynanan Survivor futbolunda müthiş pozisyonlar ekrana geldi ve inanılmaz goller atıldı. Futbol maçı için takımlar, sahaya ikişer oyuncu çıkardı. Ünlüler ile Gönüllüler arasında iki maç oynandı. Maçlar onda bitiyordu. İki maçı kazanan da ödülü alacaktı. İlk maçı 10-5, ikinci maçı 10-8 alan Ünlüler, Survivor’da iletişim oyununu kazandı.

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

4 Mayıs Pazartesi günü Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödülü kazanmak için mücadele ettiler. Baştan sona heyecanlı, gerilimli ve tartışmalı geçen ödül oyununda skor 9-9'a geldi. Bu yüzden kazananı bayrak yarışı belirledi.  Bayrak yarışında Ünlülerde atıcı olarak Ersin, Gönüllüler ise Cemal Can oldu. Atışlara ilk gelen Cemal Can oldu. İlk küpleri deviren Cemal Can olunca, Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.