7 Eylül MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Kırmızı ve Mavi takım kaptanları kim oldu? Belli oldu mu?

MasterChef 2020’nin bu akşamki bölümünde yeni bir kaptanlık mücadelesi ekranlara geldi ve 7 Eylül Pazartesi günü Mavi ve Kırmızı takımların yeni kaptanları muhteşem bir mücadelenin ardından belli oldu! TV8 ekranlarının en çok sevilen yarışma programlarından biri olan MasterChef’te bu akşam yarışmacılar kıran kırana bir mücadele verdi. Somer Şef, Mehmet Şef ve Danilo Şef, bu akşam en iyi menemeni hazırlayan yarışmacıyı takım kaptanı olarak belirledi! Peki, Mavi takımın kaptanı kim oldu? Mavi takımın yeni kaptanı, Kırmızı takımın kaptanı olması için kimin adını söyledi? İşte, MasterChef takım kaptanları!

Yayınlanma Tarihi: 07.09.2020 23:08
Değiştirme Tarihi: 07.09.2020 23:45
7 Eylül MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazandı? Kırmızı ve Mavi takım kaptanları kim oldu? Belli oldu mu?

MasterChef 2020’de bu akşam kaptanlık oyununda istenen yemek "menemen" olarak belirlendi ve tüm yarışmacılar en iyi lezzeti yakalayarak kaptan olmak için kıran kırana bir mücadele verdi! Yaratıcılık oyununun sonunda günün en başarılı tabağını hazırlayan yarışmacı bu haftanın takım kaptanı oldu ve karşı takımın kaptanını belirledi! 7 Eylül Pazartesi kaptanlık oyununu kim kazandı? Stüdyoda neler yaşandı? Şefler en çok hangi tabağı beğendi? Detaylar haberimizde…

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

7 EYLÜL PAZARTESİ MASTERCHEF 2020'DE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020'de bu akşam yarışmacılar menemen hazırladı ve en başarılı tabak oyunun sonunda belli oldu. Barbaros, Sefa, Arem, Esra, Ebru, Eray en iyi altı tabağın sahibi oldu. Ardından şefler günün birincisini; altıncı tabaktan itibaren Barbaros, Sefa, Ebru, Eray, Arem ve Esra olarak açıkladı ve böylece Mavi takımın yeni kaptanı Esra Tokelli oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Mavi takımın yeni kaptanı Esra, Kırmızı takımın yeni kaptanı olarak Arem'in adını söyledi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

7 EYLÜL PAZARTESİ MASTERCHEF MAVİ TAKIMIN KADROSUNDA KİMLER VAR?

Mavi takımın kaptanı Esra, ilk olarak  Emir'in adını söyledi ve böylece Mavi takımın kadrosuna giren ilk yarışmacı belli oldu.

MAVİ TAKIMDA BU HAFTA: Esra, Emir, Furkan, Berker, Özgül, Ebru, Ayyüce, Duygu

7 EYLÜL PAZARTESİ MASTERCHEF KIRMIZI TAKIMIN KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kırmızı takımın kaptanı ilk olarak adını söyledi ve böylece Kırmızı takımın kadrosuna giren ilk yarışmacı belli oldu.

KIRMIZI TAKIMDA BU HAFTA: Arem, Serhat, Barbaros, Tanya, Sefa, Uğur, Celal, Eray

Haber ile ilgili metin girin!.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA KIRMIZI VE MAVİ TAKIMLAR NASIL BELİRLENMİŞTİ?

MAVİ TAKIM KADROSU: Celal, Barbaros, Esra, Serhat, Tanya, Berker, Sefa, Ebru

KIRMIZI TAKIM KADROSU: Eray, Furkan, Emir, Uğur, Ayyüce, Özgül, Duygu, Gülşah

YENİ YARIŞMACI AREM YÜCE KİMDİR?

Arem Yüce, 22 yaşında. İşletmeci. Aslen Diyarbakırlı. "Yemek yapmak benim için bir tutku" diyen Arem Yüce, yemeklerine dizi, film isimleri vermeyi çok sevdiğinin altını çizdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Standartların dışına çıkmayı sevdiğini ve yemeklere kendi yorumunu kattığını söyleyen Arem Yüce, aşçılık mesleğinde eksiklerini MasterChef Türkiye’de tamamlamaya geldiğini belirtiyor.

MasterChef 2020'nin kendisini bu alanda geliştirmek için muhteşem bir fırsat olduğunu söyleyen Arem Yüce, MasterChef 2020'nin ana kadrosuna girmeyi yedeklerden de olsa başardı ve artık MasterChef 2020'nin ana kadrosunda!

MASTERCHEF'TE BU HAFTA KİM ELENDİ?

MasterChef 2020'de yarışmacılardan dün akşam ilk olarak, verilen dana yanağı ile yaratıcı bir tabak hazırlanması istendi. Yaratıcılık oyununu kazanan üç isim eleme potasından çıkarken; şeflerin beklentisinin altında kalan üç tabağın sahibi ise bir kez daha yarışmak için eleme turunun son oyununa gitti. 

İlk oyunda başarılı olarak potadan çıkan üç yarışmacıdan ilki  Eray olurken Duygu ve Özgül de bir hafta daha MasterChef'te kalmayı garantiledi. Berker, Ebru ve Gülşah ise üç eleme adayı olarak potada kalmaya devam etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ardından Mehmet Şef yarışmacılara Duxelle (Düksel) Pirzola tarifi verdi ve günün sonunda Şefler, tarife en yakın tabağı en başarılı şekilde hazırlayan iki yarışmacıyı daha potadan çıkararak elenen yarışmacıyı belirledi. Böylece, 6 Eylül MasterChef 2020'den elenen isim Gülşah  oldu.