6 Şubat 2020 Doya Doya Moda günün puanlaması: Günün birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda günün puanlaması belli oldu. Büyük beden yarışmacıların günün konsepti "Gömlek Elbise Şıklığı" idi. Jüri üyeleri, konsepte göre kendine bir tarz belirleyen yarışmacıları değerlendirdi ve günün birincisini belirledi. İşte Doya Doya Moda günün puanlaması...

Yayınlanma Tarihi: 06.02.2020 16:05
Değiştirme Tarihi: 06.02.2020 16:09

TV8 ekranların sevilen moda yarışması Doya Doya Moda'da günün puanlaması yapıldı. Dört jüri üyesi, günün konsepti olan "Gömlek Elbise Şıklığı"'na göre kombinlerini değerlendirdi. 7 yarışmacı, en yüksek puanı almak için kıyasıya yarıştılar. Peki, Doya Doya Moda'da günün birincisi kim oldu?

DOYA DOYA MODA'DA GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da günün en yüksek puan alanı ile en düşük puanını alanlar belli oldu. Dünün en düşük puanını alanlardan biri olan Ebru, bugün ise konsept dışı olarak Doya Doya Moda'da günün en düşük puanını alan yarışmacı oldu. Doya Doya Moda'da jürilerden en yüksek puanı almayı başaranlar ise 20 puanla Ferdanur ve Su oldu. Su, dünün de en yüksek puanı alan yarışmacısı idi.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOYA DOYA MODA

Doya Doya Moda, 25 Kasım 2019'da başlayan program hafta içi her gün 12.45'te TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadının, moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Banu Noyan, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez.