6 Nisan Pazartesi Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler ödül oyununu kim kazandı? Survivor'da ödül neydi?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde takımlar arasında ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 38. bölümde iki takım da hentbol oynayarak ödül oyununu kazanmaya çalıştı. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2020’de takım oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2020 09:36
Değiştirme Tarihi: 07.04.2020 09:36
6 Nisan Pazartesi Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler ödül oyununu kim kazandı? Survivor'da ödül neydi?

14. sezonuna tüm hızıyla devam eden Survivor 2020’de heyecan gittikçe artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde birleşme partisi müjdesini Acun Ilıcalı'dan alan yarışmacılar, 6 Nisan Pazartesi Survivor 38. bölümde kumda oynadıkları hentbol ile ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Günün sonunda ise Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Hangi takım ödüle hak kazandı? Ödül neydi? İşte detaylar...

HENTBOL MAÇINDA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor yeni bölümde ödül oyununu kazanmak isteyen yarışmacılar, ödülü kazanmak için hentboldaki hünerleri ortaya koydular. Zorlu mücadeleyi kazanan takım şiş, bulgur pilavı, ayran, lavaş ile ödüllendirildi.

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 38. yeni bölümde kum sahada oynanan hentbol maçı nefes kesti. Yarışmacılardan birbirinden güzel gollerin atıldığı oyunda bazen tansiyon yükseldi. Yarışmacılar, oyunun gerginliği ile hem takım arkadaşları ile hem de karşı takımın oyuncuları ile tartıştı.

3 olanın kazanacağı oyunda her maçta ise 10 gol atan takım kazandı. İlk maçta Ünlüler: Mert - Parviz - Sercan, Gönüllüler: Yasin - Ardahan - Barış olarak karşı karşıya geldi. 10-5 skorla kazanan takım Gönüllüler oldu ve skoru 1-0 yaptı.

2. maçta Ünlüler: Aycan, Sercan, Parviz ve Gönüllüler: Yasin, Yunus Emre, Gizem olarak başladılar maça. Bu maçı da 10-6 skorla kazanan takım Gönüllüler oldu ve skoru 2-0 yaptı.

3. maçta ise Ünlüler: Ersin, Parviz, Sercan ve Gönüllüler: Yunus Emre, Cemal Can, Barış olarak maça başladılar. Bu maçı 10-9 skorla kazanan Gönüllüler oldu. Böylece 3-0 yapan Gönüllüler takımı, ödül oyununu kazandı.

SURVİVOR'DA BU HAFTA DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU?

Ünlüler Gönüllüler formatı ile ekrana gelen Survivor 2020'de bu hafta dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Dokunulmazlığı kazanan takımı belirlemek için final oyunu oynandı. 3. dokunulmazlık oyunundan galip çıkan Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazandı. Kaybeden Ünlüler takımı ise bu hafta bir arkadaşlarına veda etmek zorunda kalacak.

PERFORMANS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

5 Nisan 2020 Pazar akşamı, Survivor'da haftanın ilk ada konseyi toplandı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı, 5. haftanın performans sıralamasını da açıkladı. Buna göre kadınlarda Ünlülerden Aşkım ile Gönüllülerden Evrim birinci olurken erkeklerde ilk sırayı Ünlülerden Berkan ile Gönüllülerden Barış aldı.

ADA KONSEYİNDE NELER YAŞANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde ada konseyinde inanılmaz gelişmeler yaşandı. 5 Nisan 2020 tarihli Survivor Ünlüler Gönüllüler 37. bölümde haftanın ilk ada konseyi toplandı. Ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından birçok önemli açıklamalar yapıldı. Bu açıklamalardan en önemlisi birleşme partisi tarihi ve birleşme partisi detayları oldu. Sonrasında 7. haftanın performans birincileri açıklandı. En son olarak dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı tarafından yapılan eleme adayı seçimi ekrana geldi.

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor ada konseyinde son olarak dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımının oylaması yer aldı. Ünlüler takımı yarışmacıları, eleme potasına girmesini istediği ismi yazdılar. Yazılan isimler Ersin, Parviz, Ezgi oldu. Ersin'in adı bir kere yazılırken Parviz ile Ezgi'nin adı dörder kere yazılmıştı. İlk defa yaşanılan bu durumda Parviz ve Ezgi haftanın ilk eleme adayları oldu. Bu adayların yanına Salı günü iki eleme adayı daha eklenecek. Dört eleme adayı arasından en az SMS oyu alan kişi adaya veda edecek.

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Survivor 2020'de yarışmacılar ve izleyiciler tarafından merakla beklenen birleşme partisi tarihi belli oldu. Gelecek hafta yapılacak birleşme partisi ile birlikte Ünlüler ve gönüllüler, takım halinde yarışırken şimdi bireysel olarak sınav verecek.

BİRLEŞME PARTİSİNDE NELER OLACAK?

Acun Ilıcalı, bu akşam ekrana gelen Survivor ada konseyinde birleşme partisinde neler olacak açıkladı. İlk olarak açık artırma oyunu oynanacak. Geçtiğimiz hafta oynanan oyunu duyan yarışmacılar, Acun Ilıcalı'dan açık artırmada olmasını istediği yiyecekleri dile getirdi. Sonrasında "Kilo tahmini" oyunu oynanacak. Bu oyunda yarışmacıların, Survivor başında ve şimdiki halleri ekrana gelecek. Birleşme partisinde Anlat Bakalım ile birlikte futbol oyunu da oynanacak. Ve yarışmacılar, bu sefer performanslarını "Şarkı yarışması"nda gösterecekler.