6 Mayıs Çarşamba Survivor 2020'de Sembol Oyunu kazananlar kim oldu? Erkek ve kadınlarda sembolün sahipleri...

6 Mayıs Çarşamba günü yeni bölümü ile ekranlara gelen ve TV'8'in reyting rekorları kırmaya devam eden yarışması Survivor 2020'de bireysel sembol oyununu kim kazandı? Cevabı en çok merak edilen sorulardan biri dün akşam yanıt buldu. Kazanan yarışmacının Survivor çeyrek finali öncesi büyük avantaj sahibi olacağı bireysel sembol ödülü, bu hafta da seyirciyi büyük bir mücadeleye tanık etti. Ünlüler takımında finale Ersin Korkut çıkarken, gönüllüler takımından  ise Yasin Obuz parkurda kendini gösterdi. Kadınlar ve erkekler arasında ayrı ayrı oynanan Survivor sembol oyununda, kadınlar kategorisinde ise; gönüllüler takımında Evrim'i geçen Nisa ve ünlüler takımında Elif'i yenen Aycan, bireysel sembol finalinde karşı karşıya gelen iki yarışmacı oldu. 2 sayı alan yarışmacının bireysel sembol ödülünü kazanacağı oyunun erkekler  ve kadınlar finalinde kazanan isim kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 07.05.2020 09:57
Değiştirme Tarihi: 07.05.2020 09:58
6 Mayıs Çarşamba Survivor 2020'de Sembol Oyunu kazananlar kim oldu? Erkek ve kadınlarda sembolün sahipleri...

Survivor 2020 dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile sevenlerini ekrana kilitlemeye başardı. Büyük bir çekişmeye giden sembol oyununda neler yaşandı? Erkekler ve kadınlarda sembolün sahibi olmayı hak eden isim kim oldu? Sembol ödülü kimin oldu? Detaylar haberimizde...

KİM KAZANDI?

Oyun sonunda bu hafta Survivor kadınlarda sembol oyununu kazanan isim Nisa olurken, erkeklerde sembol oyununu Yasin kazandı. Bu hafta, Gönüllüler takımı orman evi ödülünün sahibi oldu.

SEMBOL OYUNUNDA GERGİNLİK

Survivor 2020'nin sembol oyununda Yasin Obuz ile Ersin Korkut arasındaki erkekler sembol finalinde tartışma yaşandı. Takım arkadaşını desteklerken, Yasin'e de sözlü sataşan Mert , oyun anında ve sonrasında Yasin'in tepkisiyle karşılaştı. 'Eğer diskalifiye olmasa var ya bu işin içinde, ben yapacağımı biliyorum' diyen Yasin'e Yunus Emre de karşılık verince tansiyon daha da yükseldi. Yasin'i ve Yunus Emre'yi araya giren diğer yarışmacılar sakinleştirdi.

ANNELER GÜNÜ ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da heyecan dolu mücadeleler sürmeye devam ediyor. Survivor 2020 yarışmacıları dün akşam anneleri için tarihi bir ödül oyununa çıktı. Oldukça büyük anlamı olan bu ödül için yarışmacılar parkurda adeta kan ter içinde kaldı. Gözleri bağlı bir şekilde yarışan yarışmacılar, dün akşam anneleri için parkurda zorlu anlar yaşadı. Nefes kesen mücadelenin ardından tektaş oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVIVOR'DA NELER OLDU?

Survivor’da elenen isim belli oldu. 5 Mayıs Salı Survivor 2020 67. bölümde yarışmaya veda edecek isim belli olacağı eleme konseyi toplandı. Konseyde ilk olarak Acun Ilıcalı, Gönüllüler ve Ünlülerin SMS sıralamasındaki ilk iki ismi açıkladı. Gönüllülerde SMS sıralaması ilk iki sırada Barış ile Ardahan yer alıyordu. İlk eleme adayı Berkan olması, kadın yarışmacıların eleme adayı olamaması nedeniyle Yasin ile Cemal Can, Gönüllülerin diğer eleme adayları oldu.

Survivor 2020’de Ünlülerde ise SMS sıralamasında Mert ve Ersin, ilk iki sırada yer alıyordu. Bu durumda Mert’in eleme adaylığı düştü. Bundan dolayı üçüncü sıradaki kişi olan Aycan’ın da eleme adayı açıklaması gerekiyordu. Mert Yunus Emre’yi, Ersin Aşkım’ı, Aycan ise Elif’i eleme adayı olarak gösterdi. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları Berkan, Yasin, Cemal Can, Yunus Emre, Aşkım ve Elif oldu. Bu isimler arasında en az SMS oyu alan Ünlülerden Aşkım, Survivor’dan elendi.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyununu kazanmak için futbol maçı yaptılar. Kum sahada oynanan Survivor futbolunda müthiş pozisyonlar ekrana geldi ve inanılmaz goller atıldı. Futbol maçı için takımlar, sahaya ikişer oyuncu çıkardı. Ünlüler ile Gönüllüler arasında iki maç oynandı. Maçlar onda bitiyordu. İki maçı kazanan da ödülü alacaktı. İlk maçı 10-5, ikinci maçı 10-8 alan Ünlüler, Survivor’da iletişim oyununu kazandı.

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

4 Mayıs Pazartesi günü Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödülü kazanmak için mücadele ettiler. Baştan sona heyecanlı, gerilimli ve tartışmalı geçen ödül oyununda skor 9-9'a geldi. Bu yüzden kazananı bayrak yarışı belirledi.  Bayrak yarışında Ünlülerde atıcı olarak Ersin, Gönüllüler ise Cemal Can oldu. Atışlara ilk gelen Cemal Can oldu. İlk küpleri deviren Cemal Can olunca, Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVIVOR’DA HANGİ TAKIMIN TABLOSU DAHA GÜZEL SEÇİLDİ?

26 Nisan Pazar akşamı yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, iki kişilik salıncak yapacaklardı. Survivor 2020’de takımların yaptıkları salıncakların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da salıncak yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak üç kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.