6 Kasım MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Mavi takımda büyük kriz!

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyunlarının heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. MasterChef'te ilk dokunulmazlık oyununun ardından ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı ve oyun öncesinde şoke eden anlar yaşandı. Peki, MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2019 11:19
Değiştirme Tarihi: 06.11.2019 22:26
6 Kasım MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Mavi takımda büyük kriz!

TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yemek yarışması programı MasterChef'te bu akşam kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldiler. İkinci dokunulmazlık oyunu öncesinde mavi takımda adeta kriz yaşandı. Suna ve Mustafa eleme potasına yazılmalarının haksızlık olduğunu belirterek dokunulmazlık oyununda oynamak istemediklerini belirtti. Peki, MasterChef'te ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef'te oynanan ilk dokunulmazlık oyununun ardından ikinci dokunulmazlık oyununda da nefes kesen anlar yaşandı. İkinci dokunulmazlık oyununda çin mutfağından yemekler yapan yarışmacılar, başarılı olabilmek için tüm hünerlerini sergiledi. Keyifli mücadelenin ardından ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım mavi takım yarışmacıları oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖNCESİ MAVİ TAKIMDA KRİZ!

MasterChef'te ilk dokunulmazlık oyunu sonrası mavi takımda eleme adayı olarak gösterilen Suna ve Mustafa, ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde adeta takımlarına rest çekti. Dokunulmazlık oyununda mücadele etmek istemediklerini ve kendi takımlarını adeta potaya sokmak istediklerini belirten Suna ve Mustafa, arkadaşlarından tepki aldı. Yaşanan olaylar sonrasında sinirler yatıştı ve Suna ve Mustafa takımlarına destek olma kararı aldı.