6 Kasım MasterChef'te ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

6 Kasım MasterChef'te ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
Yayınlanma Tarihi: 06.11.2019 23:16 | Değiştirme Tarihi: 06.11.2019 23:16

MasterChef Türkiye 43. bölümde haftanın ikinci takım dokunulmazlığı için mücadele eden takımlardan kaybeden kırmızı takım oldu. MasterChef'te kırmızı takım arasında oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef'te bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için mücadele verdi. Bireysel olarak dokunulmazlık alıp bir hafta daha yarışmada kalmayı garantilemek isteyen kırmızı takım yarışmacıları en iyi balığı yapmaya çalıştı. Peki, MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık alabilmek için birbirleriyle mücadele etti. Bireysel dokunulmazlık oyununda balık pişiren yarışmacılar tüm hünerlerini şeflerin önüne serdi. Peki, MasterChef'te ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

İKİNCİ BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyununda heyecan dolu anlar yaşandı. İlk dokunulmazlık oyununu kazanıp, ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları bu akşam bireysel olarak dokunulmazlık kazanmak için mücadele verdi. Şeflerin menüde balık olduğunu söylemesinin ardından en güzel balığı yapmaya çalışan yarışmacılar, kıyasıya mücadele etti. Yapılan yemeklerin ardından en çok beğenilen tabak Batuhan'ın tabağı oldu ve Batuhan bu hafta bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu.