6 Aralık 2019 MasterChef Türkiye'de haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Türkiye'de bu akşam nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu yaşandı. Mavi takım ve kırmızı takım yarışmacıları bu akşam Uzak Doğu'nun oldukça sevilen lezzetlerinden sushi yaptı. En güzel sushiyi ve sunumunu yapan takım haftanın üçüncü dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki, MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2019 22:37
Değiştirme Tarihi: 06.12.2019 23:03
6 Aralık 2019 MasterChef Türkiye'de haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen yemek yarışması MasterChef'te bu akşam dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu akşam Japonya'nın sevilen yemeği sushiyi yaptı. Bir takım daha güzel bir şekilde sushiyi yapıp tabakladı ve dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki, 6 Aralık MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte kazanan takım...

MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de oynanan haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda heyecan doruktaydı. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları bu hafta sushi yaptı. Eleme adayı olmamak için tüm performansını sergileyen takımlar arasından bir takım daha fazla beğenildi ve haftanın üçüncü dokunulmazlığının sahibi oldu. MasterChef'te haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan takım mavi takım oldu. Böylece mavi takım bu hafta dokunulmazlıkta hiç oyun kaybetmemiş oldu.