53 yaşındaki Amerikalı oyuncu Halle Berry karın kaslarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu

53 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry, karın kaslarının görüntüsüyle sosyal medyayı salladı. Kişisel eğitmeniyle yaptığı çalışmaların meyvesini toplayan Halle Berry gündem oldu. Bu olay sonrası birçok kişi Halle Berry kimdir? Halle Berry kaç yaşında? yazarak internette arama yapmaya başladı.

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2019 14:38
Değiştirme Tarihi: 09.11.2019 15:35
53 yaşındaki Amerikalı oyuncu Halle Berry karın kaslarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu

53 yaşındaki Amerikalı oyuncu Halle Berry, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla büyük süske yaptı. Eski manken ve güzellik kraliçesi olan Halle Berry, Olivier Martinez, Eric Benêt ve David Justice ile evlilik yaptı. 2 çocuk sahibi olan Halle Berry, 2001 yılında vizyona giren Monster's Ball (Kesişen Yollar) filmiyle Oscar ödülü almayı başardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ünlü oyuncunun adı, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile yeniden gündeme geldi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

53 yaşındaki Halle Berry, kişisel eğitmeni ile yaptığı sıkı çalışmanın meyvesini topluyor. Muhteşem bir fiziğe sahip olan oyuncu, onca ter dökerek elde ettiği karın kaslarını da gözler önüne serdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Oyuncu, "Ben yapabiliyorsam siz de yapabilirsiniz" notuyla takipçilerini de motive etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

HALLE BERRY KİMDİR?

1966 doğumlu Amerika doğumlu Halle Berry, Monsters Ball filmindeki rolüyle 2002 Oscar Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu dalında ödül aldı. Berry, bu ödülü ilk kazanana Afrika asıllı kadın oyuncu oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

1980‘lerin sonunda, modellik ve oyunculuk yapabilmek için Chicago‘ya giden Berry, Chicago Force adlı televizyon dizisinde oynamaya basladı. Dizilerde ufak rollerde yer alan Berry, "Jungle Fever" dizisinden canlandırdığı Vivian karakteri ile dikkat çekti. 1996 yılında "Race the Sun" filminde ilk baş rolünü oynadı. 2000 yılında çizgi roman "X-men"in film uyarlamasinda, Storm‘u canlandırarak dünya çapında tanınmaya basladı ve devam filmleri "X2:X-Men United" ve "X-Men: The Last Stand"de de yeraldı. Halle Berry, 2001 yılında Leticia Musgrove karakterini canlandırdığı "Kesişen Yollar" filmi ile 'En Iyi Kadın Oyuncu' dalında Oskar Ödülü'nü kazandı. Hollywood‘un en aranan ismi olmayı başaran Halle Berry ayrıca, "Başka Gün Öl", "Gotkiha", "Kedi Kadın", "Robotlar", "Kusursuz Yabancı", "Frankie & Alice", "Bulut Atlası", "Acil Arama", "Anne" gibi birçok filmde yer aldı.