50m2 filminin oyuncuları kimdir? İşte 50m2 filminin konusu ve oyuncu kadrosu

Netflix'te dün yayınlanmaya başlayan yeni Türk dizisi 50m2'nin oyuncuları hakkında diziseverler araştırma yapmaya başladı. Başrollerinde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat gibi oyuncuların yer aldığı 50m2 dizisi konusuyla dikkat çekiyor. Peki, 50m2 filminin oyuncuları kimdir? İşte 50m2 filminin konusu ve oyuncu kadrosu.

Yayınlanma Tarihi: 28.01.2021 10:16
Değiştirme Tarihi: 28.01.2021 10:16
50m2 filminin oyuncuları kimdir? İşte 50m2 filminin konusu ve oyuncu kadrosu

50m2 dizisinin oyuncuları kimdir sorusunun yanıtını merak eden binlerce dizisever, internet üzerinden konuyla ilgili araştırma yapmaya başladı. Başrollerinde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat'ın oynadığı kara komedi dizisi 50m2, dün itibariyle Netflix'te yayınlanmaya başladı. Peki, 50m2 filminin oyuncuları kimdir? İşte 50m2 filminin konusu ve oyuncu kadrosu.

50M2 FİLMİ OYUNCULARI KİMDİR?

50m2, 27 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan yönetmen koltuğuna Selçuk Aydemir'in oturduğu, senaryosunu Burak Aksak'ın kaleme aldığı Dram türündeki Netflix'in Türk orijinal internet dizisi.

Engin Öztürk - Gölge / Adem
Aybüke Pusat - Dilara
Cengiz Bozkurt
Kürşat Alnıaçık - Servet
Tolga Tekin
Özgür Emre Yıldırım
Hasan Yalnızoğlu
Murat Kılıç
Gaye Gürsel
Yiğit Kirazcı
Tuğçe Karabacak
Cansu Dağdelen
Tuncay Beyazıt

50M2 FİLMİ KONUSU NEDİR?

Dizi, hayatı için kaçarken kendisini bulmaya çalışan Gölge (Engin Öztürk) adlı gizemli bir tetikçinin hikâyesini anlatıyor. Gölge, kendisine uzun süredir kayıp olan babası gibi davranan Servet'in ihanetinin ardından, kendini aniden yabancı bir mahallede 50 metrekarelik bir terzi dükkanında yaşarken bulur. Durum düzelene kadar orada saklanırken, mahalledekilerin kendisini ölen dükkân sahibinin oğlu olduğunu düşündüklerini öğrenir. Ancak, bu kimliği korumanın düşündüğü kadar kolay olmayacağını çabucak anlar. Bu yeni mahallede ne kadar yaşarsa, geçmişine ve gerçek kimliğine dair sırları o kadar çok keşfedecek, etrafındakilere o kadar çok yardım edecek ve bir o kadar başka birine dönüşecektir.