5 Nisan Pazar Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Dün akşam yayınlanan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 37. bölümde, dokunulmazlığı kazanan takımı final oyunu belirledi. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de nefes kesen mücadelenin kazananı hangi takım oldu? 5 Nisan Pazar Survivor 2020'de 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 06.04.2020 10:29
Değiştirme Tarihi: 06.04.2020 10:29
5 Nisan Pazar Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2020, dün akşam ekranlara gelen 37. bölümüyle yine izleyiciyi ekranlara kilitlemeye başardı. Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlığı kazanmak için bir kez daha parkura çıkarken; ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler, ikinci dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı, skorlar eşitlenince, dokunulmazlığı kazanan takımı belirlemek için iki takım da final oyununda karşı karşıya geldi. Nefes kesen mücadele sonrasında dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. İşte Survivor 2020 dokunulmazlık oyunu detayları...

SURVİVOR 2020 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, 3. dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kazanıp bir yarışmacılarını kaybetmek istemeyen iki takım da varlarını yoklarını ortaya koydu. Ünlüler takımından Sercan, Ersin, Elif ve Ezgi olarak final oyununa çıktı. Gönüllüler takımı ise Cemal Can, Barış, Evrim, Nisa olarak karşılarına çıktı. Parkurda sadece bir değişiklik yapıldı. Son atışlar kısmı hariç aynı olan parkurda atışlarda ipler ile kapağın açılması ve ellerindeki 4 halkayı sandığa sokmaları gerekiyordu. Skor 2-2'ye gelince kazananı belirlemek için bayrak yarışı oynandı.

Survivor 3. dokunulmazlık oyunu için Ünlülerden Elif - Ersin ikilisine karşılık Gönüllülerden Evrim - Barış çıktı. Oyunda atıcılar ise Ersin ve Barış olarak belirlendi. Kıyasıya geçen mücadeleden galip çıkan Gönüllüler takımı, Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVİVOR'DA BU HAFTA DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU?

Ünlüler Gönüllüler formatı ile ekrana gelen Survivor 2020'de bu hafta dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Dokunulmazlığı kazanan takımı belirlemek için final oyunu oynandı. 3. dokunulmazlık oyunundan galip çıkan Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazandı. Kaybeden Ünlüler takımı, bu akşam ada konseyinde bir eleme adayı çıkartmak zorunda kalacak ve Salı günü bir arkadaşları adaya veda edecek.

SURVIVOR 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8'de ilgiyle takip edilen Survivor'da bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler dokunulmazlığı kazanmak için karşı karşıya geldi. İlk dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununu da kazanarak dokunulmazlığı almak istedi. Ünlüler ise bu oyunu alarak dokunulmazlıkta şansını devam ettirmek niyetindeydi. Takımlar amaçlarına ulaşmak için tüm güçlerini ortaya koydu. Nefes kesen mücadele sonunda Ünlüler takımı 10-6 skorla 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu. Böylece dokunulmazlık için final oyunu oynanacak.

SURVIVOR'DA 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

14. sezonuna Ünlüler ve Gönüllüler konseptiyle başlayan Survivor 2020'de takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. 8. haftada Survivor'da dokunulmazlığı, dolasıyla bir arkadaşlarını kaybetmek istemeyen takımlar, inanılmaz bir mücadele sergiledi. Survivor'da bir efsane haline gelen Sumo güreşi oyunu, yarışmacıları epey bir zorladı. Rakibini çember dışında havuza düşürenin kazandığı oyunda nefes kesen mücadele sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı, 10-4 skorla haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR'A YEPYENİ BİR KONSEPT GELİYOR!

Survivor 2020 yeni bölümde Acun Ilıcalı tarafından yeni bir konseptin müjdesi verildi. Avantaj oyunu sonrasında yarışmacıların parkur derecelerine göre Elif ile Nisa'nın erkeklerden daha iyi olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, kadın - erkek şeklinde yarışları hayali olduğunu belirtti. Acun Ilıcalı, ileriki haftalarda bu konsepti hayata geçirileceğinin kararına varıldığını açıkladı.