5 Kasım MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte haftanın ilk eleme adayları

MasterChef Türkiye 42. bölümde takım dokunulmazlığını kaybeden taraf mavi takım oldu. Bireysel dokunulmazlık oyunu oynayan mavi takımda kazanan isim ise Kıvanç oldu. Peki haftanın ilk eleme adayları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2019 00:16
Değiştirme Tarihi: 06.11.2019 00:16
5 Kasım MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte haftanın ilk eleme adayları

MasterChef'te bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldiler. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Kıvanç, kendini garanti altına aldı ve bir kişiyi potaya yolladı. İkinci isimse takım oylamasının ardından belli oldu. Peki, MasterChef'te haftanın ilk eleme adayları kim oldu?

MasterChef'te dokunulmazlık oyunlarının heyecanı günler geçtikçe artmaya devam ediyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları, 2 kişiyi eleme potasına yollamak için oylama yaptı. İşte MasterChef'te haftanın ilk eleme adayı olan iki isim...

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım, Danilo Şef'in imza yemeğiyle birlikte bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Cemre, Mustafa, Yasin, Alican, Kıvanç ve Suna'nın yer aldığı mavi takım yarışmacıları imza yemeğini yapabilmek için oldukça mücadele verdi. Danilo Şef'in imza yemeğine en çok yaklaşan isim Kıvanç oldu ve Kıvanç haftanın ilk bireysel dokunulmazlığını kazandı. 

Yapılan takım oylamasının ardından haftanın ilk eleme adayları Suna ve Mustafa oldu. 

Oynanacak olan ikinci dokunulmazlık oyununun ardından kaybeden takımdan iki isim eleme potasına girecek ve haftanın finalinde bir isim MasterChef olma hayallerine veda edecek.