5 Kasım MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef'te heyecan dolu dakikalar önceki akşamda yaşanmaya devam etti. Mavi takım ve kırmızı takım yarışmacıları dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldiler ve dokunulmazlığı kaybeden takımdan 2 isim eleme adayı oldu. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte haftanın ilk adayları

Yayınlanma Tarihi: 06.11.2019 09:28
Değiştirme Tarihi: 06.11.2019 09:29
5 Kasım MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarının nefesleri kesen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de önceki akşam kıyasıya mücadele yaşanmaya devam etti. Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları Rüstempaşa Kervansarayı'nda pehlivanlara yemek hazırladılar. Peki, 5 Kasım MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte haftanın ilk eleme adayları.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım, Danilo Şef'in imza yemeğiyle birlikte bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Cemre, Mustafa, Yasin, Alican, Kıvanç ve Suna'nın yer aldığı mavi takım yarışmacıları imza yemeğini yapabilmek için oldukça mücadele verdi. Danilo Şef'in imza yemeğine en çok yaklaşan isim Kıvanç oldu ve Kıvanç haftanın ilk bireysel dokunulmazlığını kazandı. 

Yapılan takım oylamasının ardından haftanın ilk eleme adayları Suna ve Mustafa oldu. 

Oynanacak olan ikinci dokunulmazlık oyununun ardından kaybeden takımdan iki isim eleme potasına girecek ve haftanın finalinde bir isim MasterChef olma hayallerine veda edecek.

HAFTANIN İLK DOKUNULMAZLIĞINI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde yarışmacılar, pehlivanlar için mutfağa girdi. Şeflerin talimatı üzerine menüleri dakikalar içinde yetiştirmeye çalışan kırmızı ve mavi takım mutfakta zamanla yarıştı.

Bu hafta MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazandı. Mavi takım ise bireysel dokunulmazlık için yeniden mutfağa girdi.